Athlete Entries


HS Boys 100 Meter Dash 81 entries

Athlete Seed Team
Gamble, Chris 12.57 Beauregard High School
Person, Chris 12.36 Beulah High School
Daniel, Ty'Quavian 11.88 LaFayette
Snell, D. 12.00h Bullock County High School
Collins, Marsiah 12.32 Opelika High School
Johnson, Jonathan 12.21 Prattville Christian Academy
Leverett, VJ 12.56 Auburn
Francis, Braelen 11.95 Stanhope Elmore
Heath, Josh 11.99 Valley
Jones, DeShawn 11.76 Beulah High School
Worthington, Sam 13.18 Trinity Presbyterian School
Walker, Jordan 11.73 LaFayette
Reese-Williams, Brennan 12.43 Opelika High School
Ward, Andrew 13.01 Auburn
Butler, Wilson 14.07 Montgomery Academy
Shorter, Justin 11.84 Opelika High School
Reuss, Michael 12.31 Auburn
WHIGHAM, BRADY 13.50h Houston Academy
Ross, Ja'Quavian 11.65 Opelika High School
Spencer, Gabriel 13.59 Pike Road High School
Andrews, DeOnte 12.84 Auburn
Flanagan, Michael 12.51 Houston Academy
Torbert, Dalen 11.57 Opelika High School
Allen, Josh 11.60h Wetumpka
Cameron, Trevor 12.43 Wadley
Silmon, Tj 12.16 Alabama Christian
May, Bradley 12.17 Pike Road High School
Johnson, Kameron 11.22 Auburn
Davis, Malik 11.72 Wetumpka
Holloway, Omar 11.40 Opelika High School
Holmes, Hudson 12.24 Alabama Christian
Brooks, Sedarico 13.78 Reeltown
Battle, Terrian 11.97 Opelika High School
Hughley, Makevon 11.33 Reeltown
Patterson, Conner 12.63 Providence Christian School
Wolfe, Ty 12.90h Prattville Christian Academy
Cannon, Isaiah 12.23 Auburn
Martin, Antavious 12.00 Beauregard High School
Streeter, M. 12.00h Bullock County High School
Cook, Jack 14.42 Providence Christian School
Meadows, JD 12.50h Prattville Christian Academy
Yancy, Carson 12.12 Auburn
Harris, Teddy 11.85 Stanhope Elmore
King, Seth 13.50 Valley
Watts, Gage 13.54 Beauregard High School
Patrick, Makel 11.67 Beulah High School
Combs, Joshua 11.59 LaFayette
Aikens, Jalin 11.87 Opelika High School
Harper, Brad 12.21 Auburn
Toby, Martin 11.82 Stanhope Elmore
Glaze, DonReco 11.51 Valley
Wilson, Latravious 11.56 Beulah High School
Tymes, Jay 11.33 Trinity Presbyterian School
Webb, Jacourias 11.67 LaFayette
Bowen, Garrett 13.07 Montgomery Academy
Stinson, Jarell 11.40 Opelika High School
Rogers, JT 12.02 Auburn
Perry, Kylin 12.21 Opelika High School
Judkins, Quinshon 0 Pike Road High School
Ingram, Kameron 12.02 Auburn
SWAIN, CHAISE 12.08 Houston Academy
Thomas, Jamon 11.54 Opelika High School
Pittman, Tristan 11.17 Auburn
Harmon, Alex 11.75 Alabama Christian
Padgett, Camden 11.56 Pike Road High School
Stinson, Jaylen 10.70 Opelika High School
Murphy, Tavon 11.50h Wetumpka
Nixon, Kory 12.50 Alabama Christian
Norris, Josh 11.02 Auburn
Thomas, Terrance 10.84h Wetumpka
Morris, Malachi 11.71 Carver Montgomery
Harvey, Steven 11.83 Opelika High School
Wilson, Rhasheed 11.59 Reeltown
Barnett, Brantan 10.74 Opelika High School
Goodson, Jaion 12.00 Beauregard High School
Faison, Cameron 10.96 Reeltown
Shipman, William 14.53 Providence Christian School
Pratt, Wade 12.80h Prattville Christian Academy
Whyte, Josh 13.56 Auburn
Smith, Jacobe 12.00 Stanhope Elmore
Eastridge, Wesley 13.50 Valley
Back to Top

HS Boys 110 Meter Hurdles 17 entries

Athlete Seed Team
Cameron, Trevor 18.25 Wadley
Swafford, Luke 18.78 Houston Academy
Whitlow, Dominic 17.00 Valley
Holloway, Demarcus 17.43 LaFayette
Ward, Andrew 16.00 Auburn
Watts, Eric 17.62 Opelika High School
Cook, Jack 20.26 Providence Christian School
Kindred, Daniel 15.80 Opelika High School
Moore, Nathan 18.99 Wetumpka
Hunton, Landon 19.77 Alabama Christian
Scott, Tamarius 18.01 LaFayette
Holloway, Xavier 16.79 LaFayette
Diggs, Aaron 15.50 Auburn
Shorter, Justin 16.40 Opelika High School
Moss, Kyrian 16.70 Opelika High School
Knight, Zantjuan 0 Reeltown
Smith, Spencer 16.90h Providence Christian School
Back to Top

HS Boys 1600 Meter Run 57 entries

Athlete Seed Team
Morgan, Langston 0 Pike Road High School
Baker, Benjamin 6:00.00h Prattville Christian Academy
Hardin, Judson 4:47.85 Alabama Christian
Adams, Ryan 5:58.43 Beauregard High School
Williams, Travarey 5:38.80 Beulah High School
Jernigan, Camp 5:43.54 Montgomery Academy
Arrington, Cole 5:06.19 Auburn
Todd, Antavious 4:55.98 Opelika High School
Pierce, Justin 5:31.51 Beauregard High School
Perry, Chico 5:32.20 Opelika High School
Goodman, Evan 5:32.20 Opelika High School
McCullough, Mitch 5:43.35 Opelika High School
Davis, Robert 5:40.29 Opelika High School
Glass, James 5:45.00h Providence Christian School
Hughes, James 4:50.18 Alabama Christian
Hornsby, Timothy 4:53.46 Trinity Presbyterian School
Nolin, Alex 6:30.00h Houston Academy
Habtemariah, Tesfaye 4:57.77 Auburn
Brown, Tajairus 5:02 Stanhope Elmore
Phillips, Jadien 5:35.42 Valley
Knuckles, Blake 5:35.88 Wetumpka
Dauro, Frank 6:00.00h Beulah High School
Lott, Charlie 4:31.00h Trinity Presbyterian School
Bolton, Logan 6:28.00h Houston Academy
Blair, Jeffrey 4:44.76 Auburn
Rafferty, Keegan 4:45.00 Stanhope Elmore
Benson, Carter 6:32.61 Pike Road High School
Jones, Timothy 6:05 Alabama Christian
Belcher, Davan Wadley
Prestridge, Graisan 5:26.98 Beulah High School
Jordan, Ben 5:40.95 Montgomery Academy
Brown, Stewart 4:40.27 Auburn
Len, Joshua 6:51.60 Beauregard High School
Rogers, Evan 4:22.58 Auburn
Canady, Creston 5:32.20 Opelika High School
Cobb, Levi 6:17.77 Beauregard High School
Lakes, Malik 5:20.23 Opelika High School
Cordova, Alberto 4:40.32 Opelika High School
Grace, Eric 6:19.94 Opelika High School
Pylant, Peyton 7:00.96 Providence Christian School
Woodall, Robert 5:30.00h Providence Christian School
Flowers, Garrett 5:25.00 Trinity Presbyterian School
Henernandez, Carlos 5:45.00h Stanhope Elmore
Vega, Quinn 5:02.85 Valley
Lattman, Jonathan 5:45.17 Wetumpka
Smith, Tristan 4:56.89 Alabama Christian
Mathison, Mat 5:08.47 Trinity Presbyterian School
Middleton, Sam 6:35.00h Houston Academy
Draughon, Parker 5:04.59 Auburn
Rattan, Sean 5:22.74 Stanhope Elmore
Pigg, Patrick 4:54.74 Valley
Sawicki, Liam Pike Road High School
Anthony, Cory 4:34.08 Wetumpka
Dennis, Devin 5:17.38 Beulah High School
Smith, Gunnar 5:10.06 Houston Academy
Selman, Jack 5:43.05 Montgomery Academy
Foster, Mark 4:44.47 Auburn
Back to Top

HS Boys 200 Meter Dash 87 entries

Athlete Seed Team
Reid, Brooks 26.00h Prattville Christian Academy
Ross, Ja'Quavian 24.54 Opelika High School
Smith, Jacobe 24.85 Stanhope Elmore
MITCHELL, BROCK 25.80h Houston Academy
Williams, Jamea 23.04h Wetumpka
Thomas, Dantavious 23.32 Auburn
Hall, Peyton 26.00 Providence Christian School
Cannon, Isaiah 27.23 Auburn
Johnson, Jonathan 25.77 Prattville Christian Academy
Torbert, Dalen 23.10 Opelika High School
Francis, Braelen 24.80 Stanhope Elmore
Eastridge, Wesley 28.00 Valley
Yancy, Carson 24.98 Auburn
Holloway, Omar 23.46 Opelika High School
Scott, Demoni 28.00 Valley
Tolefree, Keyshawn 24.00 Beauregard High School
Leverett, VJ 25.89 Auburn
Battle, Terrian 24.08 Opelika High School
Garrett, Kylon Pike Road High School
Daniel, Ty'Quavian 24.70 LaFayette
Goodson, Jaion 24.00 Beauregard High School
Harper, Brad 24.23 Auburn
Padgett, Camden 24.31 Pike Road High School
Jones, DeShawn 24.32 Beulah High School
Ingram, Kameron 25.85 Auburn
Webb, Jacourias 24.69 LaFayette
Weathers, Garrett 26.56 Alabama Christian
Kyser, Kyle 26.86 Montgomery Academy
Andrews, DeOnte 26.27 Auburn
Garr, Gavyn 25.32 Wetumpka
Diggs, Aaron 23.89 Auburn
Collins, Marsiah 25.41 Opelika High School
Streeter, M. 27.00h Bullock County High School
Williams, Tykerious 24.33 Beulah High School
Silmon, Noah 26.43 Alabama Christian
Wilson, Rhasheed 23.84 Reeltown
Pemberton, Lawson 27.78 Montgomery Academy
Lincoln, Darius 23.36 Auburn
Thomas, Terrance 23.06 Wetumpka
Cameron, Trevor 25.95 Wadley
Norris, Josh 22.14 Auburn
Stinson, Jarell 23.45 Opelika High School
Snell, D. 27.00h Bullock County High School
Faison, Cameron 22.71 Reeltown
Acoff, Devin 26.26 Auburn
Perry, Kylin 25.87 Opelika High School
NICHOLS, BANKS 24.90h Houston Academy
Dorsey, Micah 25.00h Providence Christian School
LaFrance, Nolan 27.89 Prattville Christian Academy
Thomas, Jamon 23.84 Opelika High School
Harris, Teddy 24.50 Stanhope Elmore
Barron, Harrison 25.0 Providence Christian School
Whyte, Josh 29.32 Auburn
Hadden, Daniel 24.78 Prattville Christian Academy
Stinson, Jaylen 21.77 Opelika High School
Harrison, Carter 24.60 Stanhope Elmore
King, Seth 28.00 Valley
Pitts, Marquan 27.23 Auburn
Harvey, Steven 24.14 Opelika High School
Heath, Josh 24.30 Valley
Howell, Devin 24.77 LaFayette
Mason, Byron 24.00 Beauregard High School
Hines, Harris 25.56 Auburn
Barnett, Brantan 21.84 Opelika High School
Judkins, Quinshon 0 Pike Road High School
Thomas, Ortavious 25.18 Beauregard High School
Patrick, Makel 24.34 Beulah High School
Reuss, Michael 24.84 Auburn
Moore, Tamare'on 23.45 LaFayette
May, Bradley 24.67 Pike Road High School
Cooper, Sondrekius 24.56 Beulah High School
Bowen, Garrett 27.20 Montgomery Academy
Grindle, Cooper 24.09 Auburn
Silmon, Tj 25.31 Alabama Christian
Cooper, Keon Reeltown
Horn, Cooper 28.23 Montgomery Academy
Barnett, Graham 28.32 Auburn
Johnson, Jaleel 23.77 Wetumpka
Johnson, Kameron 22.32 Auburn
Reese-Williams, Brennan 25.76 Opelika High School
Lewis, Kamal 27.00h Bullock County High School
Holmes, Hudson 24.99 Alabama Christian
Hughley, Makevon 23.11 Reeltown
Pittman, Tristan 22.54 Auburn
Zachery, KaDarius 26.10 Wadley
Knight, Stephon 24.64 Opelika High School
Dorsey, Silas 25.00h Providence Christian School
Back to Top

HS Boys 300 Meter Hurdles 29 entries

Athlete Seed Team
Whitlow, Dominic 49.00 Valley
Cameron, Trevor Wadley
Scott, Tamarius 47.22 LaFayette
Cooley, Machai 1:08.93 Pike Road High School
Holloway, Xavier 45.09 LaFayette
Davis, Martavious 44.00 Beauregard High School
Patrick, Makel 44.38 Beulah High School
Shorter, Justin 43.43 Opelika High School
Clack, Thomas 45.86 Beulah High School
Pitts, Marquan 52.21 Auburn
Woods, Arthur 0 Reeltown
Moss, Kyrian 40.21 Opelika High School
Ward, Andrew 45.23 Auburn
Knight, Zantjuan Reeltown
Kindred, Daniel 38.53 Opelika High School
Johnson, Jalen 47.50h Wetumpka
Smith, Spencer 42.32 Providence Christian School
Vega, Quinn 1:00.00 Valley
Holloway, Demarcus 46.19 LaFayette
Jones, DeShawn 44.39 Beulah High School
Watts, Eric 38.32 Opelika High School
Hunton, Landon 43.00 Alabama Christian
Hines, Harris 47.52 Auburn
Haynes, Marcus 0 Reeltown
Harrison, Jordan 40.51 Opelika High School
Diggs, Aaron 40.99 Auburn
Nowden, Hezekiah 47.00h Wetumpka
Moore, Nathan 45.00h Wetumpka
Swafford, Luke 49.80h Houston Academy
Back to Top

HS Boys 3200 Meter Run 34 entries

Athlete Seed Team
Smith, Michael 13:20.00 Alabama Christian
Goodman, Evan 9:43.23 Opelika High School
Kilpatrick, Lane 12:46.79 Alabama Christian
McCullough, Mitch 9:43.23 Opelika High School
Lattman, Jonathan 10:30.00 Wetumpka
Foster, Aaron 11:48.90 Wetumpka
Brown, Connor 10:01.22 Auburn
Lifto, Greyson 11:45.00 Providence Christian School
Meadows, JD 13:40.00 Prattville Christian Academy
Mathison, Mat 10:55.00 Trinity Presbyterian School
Rattan, Sean 11:58.39 Stanhope Elmore
Smith, Gunnar 11:00.00 Houston Academy
Foster, Mark 10:27.02 Auburn
Benson, Carter Pike Road High School
Perry, Chico 9:43.23 Opelika High School
Jenkins, Jonathan 10:08.41 Beauregard High School
Costanza, Alexander 12:30.00 Alabama Christian
Cordova, Alberto 9:41.23 Opelika High School
Hardin, Judson 10:21.30 Alabama Christian
Grace, Eric 9:43.23 Opelika High School
Knuckles, Blake 11:00.00 Wetumpka
Anthony, Cory 9:44.11 Wetumpka
Henernandez, Carlos 12:30.00 Stanhope Elmore
Pigg, Patrick 10:40.99 Valley
Bolton, Logan 11:45.00 Houston Academy
Habtemariah, Tesfaye 10:50.23 Auburn
Suddarth, Clay 11:03.03 Providence Christian School
Hadden, Nolan 13:16.00 Prattville Christian Academy
Byrd, Corey Pike Road High School
Lott, Charlie 9:48.02 Trinity Presbyterian School
Rafferty, Keegan 11:25.61 Stanhope Elmore
Arrington, Cole 10:48.29 Auburn
Canady, Creston 9:43.29 Opelika High School
Perrella, Joseph 10:36.19 Beauregard High School
Back to Top

HS Boys 400 Meter Dash 72 entries

Athlete Seed Team
Kirby, Caleb 1:04.95 Pike Road High School
Stinson, Jaylen 51.21 Opelika High School
Garr, Gavyn 55.46 Wetumpka
Streeter, M. 1:10.00h Bullock County High School
Grindle, Cooper 55.41 Auburn
Lifto, Greyson 1:06.10h Providence Christian School
Battle, Terrian 57.18 Opelika High School
Foster, Aaron 56.39 Wetumpka
Thomas, Jackson 1:11.00 Trinity Presbyterian School
Ray, Peyton 1:02.37 Reeltown
Acoff, Devin 56.23 Auburn
Drake, Danner 1:06.88 Providence Christian School
Barnett, Brantan 52.75 Opelika High School
Todd, Antavious 59.09 Opelika High School
Tymes, Jay 58.97 Trinity Presbyterian School
Nelson, Daniel 1:05.00 Beauregard High School
Johnson, JaQuavion 56.89 Beulah High School
Gay, Chase 58.40h Prattville Christian Academy
Francis, Braelen 58.90h Stanhope Elmore
Lakes, Malik 1:02.88 Opelika High School
Howell, Devin 54.33 LaFayette
Kyser, Kyle 1:03.88 Montgomery Academy
Stallions, Charlie 1:00.00 Beauregard High School
Wilson, Latravious 56.02 Beulah High School
Toles, Jacoby 52.0 Stanhope Elmore
Davidson, Camden 1:20.00 Valley
Reese-Williams, Brennan 57.87 Opelika High School
Hadden, Daniel 56.34 Prattville Christian Academy
Shealey, Mekevion 54.19 LaFayette
Converse, Alex 1:03.02 Houston Academy
Pemberton, Lawson 58.90 Montgomery Academy
Stinson, Jarell 49.63 Opelika High School
Etherton, Daniel 1:20.00 Valley
Cooley, Machai 1:08.93 Pike Road High School
Knight, Stephon 1:01.51 Opelika High School
Padgett, Caden 3.00h Pike Road High School
Torbert, Dalen 52.33 Opelika High School
Williams, Jamea 56.00h Wetumpka
Pugh, K. 1:10.00h Bullock County High School
Leverett, VJ 54.00 Auburn
Harvey, Steven 55.72 Opelika High School
Sagers, Willie 57.29 Wetumpka
Haynes, Marcus 1:11.92 Reeltown
Lewis, Kamal 1:10.00h Bullock County High School
Lincoln, Darius 51.69 Auburn
Pemberton, Gabe 1:05.09 Providence Christian School
Davis, Robert 54.70 Opelika High School
Wright, Jamon 56.50 Beulah High School
Worthington, Sam 1:04.30 Trinity Presbyterian School
Reed, Cohen 58.49 Reeltown
Thomas, Dantavious 51.93 Auburn
Barron, Harrison 54.16 Providence Christian School
Pratt, Wade 59.50h Prattville Christian Academy
Blanton, Welsey 1:02.88 Opelika High School
Rutland, Gray 54.12 Trinity Presbyterian School
Bowen, Garrett 1:02.57 Montgomery Academy
Hughes, Michael 1:00.00 Beauregard High School
Williams, Tykerious 53.45 Beulah High School
Fenderson, Jaden 1:04.29 Stanhope Elmore
Jackson, Romel 1:20.00 Valley
Aikens, Jalin 56.97 Opelika High School
Beatty, Raleigh 59.00h Prattville Christian Academy
Horn, Cooper 1:09.23 Montgomery Academy
Pierce, Justin 1:00.00 Beauregard High School
Tolbert, Markevious 54.26 LaFayette
Rines, Andrew 52.0 Stanhope Elmore
Heath, Josh 1:20.00 Valley
Cordova, Alberto 59.98 Opelika High School
Beaty, Nicholas 54.47 LaFayette
Rowell, LeDamian 58.86 Opelika High School
Yelder, Dezi 4.00h Pike Road High School
Perry, Kylin 1:02.88 Opelika High School
Back to Top

HS Boys 4x100 Meter Relay 16 entries

Athlete Seed Team
Relay Team A 1:00.00 Valley
Relay Team A 45.90h Wetumpka
Relay Team B Reeltown
Relay Team A 43.09 Auburn
Relay Team A 46.00 Beauregard High School
Relay Team A 44.41 Stanhope Elmore
Relay Team A 44.67 LaFayette
Relay Team B 46.90h Wetumpka
Relay Team B 45.43 Auburn
Relay Team A 44.71 Reeltown
Relay Team A 48.02 Houston Academy
Relay Team B 48.00 Beauregard High School
Relay Team A 45.20 Beulah High School
Relay Team A 52.00 Alabama Christian
Relay Team A 50.00 Prattville Christian Academy
Relay Team A 50.21 Opelika High School
Back to Top

HS Boys 4x400 Meter Relay 15 entries

Athlete Seed Team
Relay Team A 3:45.00h Wetumpka
Relay Team A Reeltown
Relay Team A 3:30 Stanhope Elmore
Relay Team B 4:00.00 Valley
Relay Team A 4:05.00h Prattville Christian Academy
Relay Team A 4:01.00h Houston Academy
Relay Team A 3:43.00h Beulah High School
Relay Team B 3:50.00h Wetumpka
Relay Team B 3:45 Stanhope Elmore
Relay Team A 4:00.00 Valley
Relay Team A 4:48.00h Bullock County High School
Relay Team A 3:55.00h Providence Christian School
Relay Team A 4:13.42 Opelika High School
Relay Team A 4:10.00h Alabama Christian
Relay Team B 3:50.00h Beulah High School
Back to Top

HS Boys 4x800 Meter Relay 16 entries

Athlete Seed Team
Relay Team A 8:45.00 Stanhope Elmore
Relay Team A 8:50.00 Alabama Christian
Relay Team A 9:20.00h Beulah High School
Relay Team A Pike Road High School
Relay Team B 9:40.00 Beauregard High School
Relay Team D 12:00.01 Opelika High School
Relay Team B 12:00.01 Opelika High School
Relay Team A 8:32.01 Auburn
Relay Team A 11:05.00 Houston Academy
Relay Team A 10:00.00 Providence Christian School
Relay Team B 9:30.00 Stanhope Elmore
Relay Team A 9:59.60 Wetumpka
Relay Team B 9:40.00h Beulah High School
Relay Team A 9:15.11 Beauregard High School
Relay Team C 12:00.01 Opelika High School
Relay Team A 12:00.01 Opelika High School
Back to Top

HS Boys 800 Meter Run 71 entries

Athlete Seed Team
Rutland, Gray 2:05.00h Trinity Presbyterian School
Davis, Robert 2:10.99 Opelika High School
Clack, Thomas 2:33.40 Beulah High School
Hall, Lucas 0 Pike Road High School
Davis, James 2:40 Alabama Christian
Stubbs, Isaac 2:10.42 Wetumpka
Nolin, Alex 2:40.08 Houston Academy
Cooper, Keon Reeltown
Canady, Creston 2:35.01 Opelika High School
Hughes, James 2:01.93 Alabama Christian
Foster, Aaron 2:11.62 Wetumpka
Belcher, Davan 0 Wadley
Ash, Colton 2:29.55 Houston Academy
Ray, Peyton 2:29.43 Reeltown
Perry, Chico 2:45.32 Opelika High School
Aikens, Jalin 2:22.70 Opelika High School
Lifto, Greyson 2:26.00h Providence Christian School
Williams, Jaqori 2:25.00h Stanhope Elmore
Gay, Chase 2:41.00h Prattville Christian Academy
Draughon, Parker 2:19.19 Auburn
Reese-Williams, Brennan 2:35.01 Opelika High School
Pylant, Peyton 3:09.27 Providence Christian School
Baker, Benjamin 2:43.00h Prattville Christian Academy
Brown, Stewart 2:06.94 Auburn
Rines, Andrew 2:05.29 Stanhope Elmore
Thorn, Lunderious 2:30.00 Valley
Smith, Sherman 2:50.24 Beulah High School
Cordova, Alberto 2:11.15 Opelika High School
Lake, Aubrey 2:17.61 Auburn
Phillips, Jadien 2:16.36 Valley
Jordan, Ben 2:31.16 Montgomery Academy
McCullough, Mitch 2:37.54 Opelika High School
gunter, zach 2:40.00h Beauregard High School
Zeigler, Corian 3:02.29 Pike Road High School
Hornsby, Timothy 2:10.00h Trinity Presbyterian School
Vines, Khalik 2:56.40 LaFayette
Harrison, Jordan 2:22.70 Opelika High School
Adams, Ryan 2:45.38 Beauregard High School
Johnson, JaQuavion 2:20.00h Beulah High School
Harris, Ricky 0 Pike Road High School
Todd, Antavious 2:34.21 Opelika High School
Jones, Timothy 2:30.00h Alabama Christian
Sagers, Willie 2:04.72 Wetumpka
Angel, Jayden Wadley
Middleton, Sam 2:28.00h Houston Academy
Haynes, Marcus 3:00.39 Reeltown
Blanton, Welsey 2:35.01 Opelika High School
Smith, Tristan 2:20.49 Alabama Christian
Anthony, Cory 2:06.96 Wetumpka
Reed, Cohen 2:17.52 Reeltown
Lakes, Malik 2:15.21 Opelika High School
Royal, Benjamin 2:35.01 Opelika High School
Drake, Danner 2:26.25 Providence Christian School
Beatty, Raleigh 2:42.00h Prattville Christian Academy
Blair, Jeffrey 2:10.75 Auburn
Toles, Jacoby 2:06 Stanhope Elmore
Goodman, Evan 2:35.01 Opelika High School
Suddarth, Clay 2:12.35 Providence Christian School
Hadden, Nolan 2:36.27 Prattville Christian Academy
Nichols, Cody 2:05.17 Auburn
Vega, Quinn 2:16.43 Valley
Selman, Jack 2:40.50 Montgomery Academy
Knight, Stephon 2:35.01 Opelika High School
Ogburn, Tate 2:00.55 Auburn
Jones, Kendesus 2:37.56 LaFayette
Pugh, K. 2:20.00h Bullock County High School
Jernigan, Camp 2:29.07 Montgomery Academy
Grace, Eric 2:35.01 Opelika High School
Stallions, Charlie 2:26.51 Beauregard High School
Prestridge, Ethyn 2:50.00h Beulah High School
Gray Jr., Christopher 2:29.34 Pike Road High School
Back to Top

HS Boys Discus 66 entries

Athlete Seed Team
Mills, Daylen 72-1.5 Opelika High School
Hammonds, Derrick 94-11 Reeltown
Baker, Kendreven 72-1.5 Opelika High School
Favors, Julian 76-3 Prattville Christian Academy
Stewart, Cole 121-7 Auburn
Tolbert, LaJadan 99-8 Opelika High School
Gilder, Joshua 50-0 Valley
Anderson, Sam 101-5.5 Auburn
Fiore, Phipps 69-5.5 Montgomery Academy
Nunn, Corban 130-4 Opelika High School
Stokes, Kaleb 90-0 Stanhope Elmore
Barnes, Ken 79-3 Valley
Carr, Kavon 90-8 Auburn
Butler, Wilson 92-8 Montgomery Academy
Pilcher, Colby 60-10 Providence Christian School
Mapp, Trevor 80-0 Beulah High School
Bridges, Michael 60-10 Providence Christian School
Whitfield, Chase 68-1 Alabama Christian
Ivey, Douglas 88-10 Houston Academy
Weatherly, Blake 96-3.5 Beauregard High School
Glidewell, Isaiah 112-5 Beulah High School
Johnson, Marquavion 82-9 Opelika High School
Lang, Vyson 78-2 Pike Road High School
Robinson, Tyquarious 72-1.5 Opelika High School
Angel, JaRyan Wadley
Heard, Jalen 66-8 Opelika High School
Frazier, Xavier 72-1.5 Opelika High School
Thornhill, John 75-9 Prattville Christian Academy
Jones, De'Angelo 100-0 Wetumpka
Nelms, Charles 80-0 Auburn
Love, Justin 117-6 Opelika High School
Langston, Robert Reeltown
Mitchell, Kyler 72-1.5 Opelika High School
Raife, Andrew 87-5 Prattville Christian Academy
Vines, Trevor 93-2 LaFayette
Holladay, Jackson 80-0 Auburn
Thomas, Eric 86-10 Opelika High School
Neil, Jacob 50-0 Valley
Watkins, Logan 94-1 Auburn
McClendon, Bryant 85-0 Montgomery Academy
Hutchinson, Montae 94-5 Opelika High School
Bradford, Trent 90-0 Stanhope Elmore
Bennett, Deyante 87-11 Valley
Crum, Brandon 125-6 Auburn
Kelly, Jackson 98-10 Montgomery Academy
Boler, Wanya 109-10 Opelika High School
Whitlow, William 90-0 Stanhope Elmore
Person, Chris 80-0 Beulah High School
Douglas, Trey 50-0 Providence Christian School
Ward, Alex 66-3 Alabama Christian
WHIGHAM, CADE 90-4 Houston Academy
Shipman, William 60-10 Providence Christian School
Wilson, Riley 75-5 Beauregard High School
Hunter, Bryant 90-0 Beulah High School
Lilly, Kevin 72-1.5 Opelika High School
Waldrep, Chance Wadley
Copeland, Drew 136-1 Beauregard High School
Stephens, Ja'Kai 82-11 Opelika High School
Reese, Cameron 100-2 Opelika High School
Golson, Colby 116-7 Wetumpka
Williams, E'Trell 80-0 Auburn
Landers, Blake 109-1 Opelika High School
Moore, Trevon 72-1.5 Opelika High School
Phillips, V'Anthony 76-0 Prattville Christian Academy
Woody, Antavious 126-9 LaFayette
Moore, Ke'Handi 100-1 Auburn
Back to Top

HS Boys High Jump 23 entries

Athlete Seed Team
Love, Justin 5-8 Opelika High School
Murphy, Tavon 5-6 Wetumpka
Shealey, Mekevion 5-6 LaFayette
Watkins, Dallas 6-4 Auburn
Johnson, Jalen 5-8.4 Wetumpka
Trammel, Jacquez 5-10 Valley
Weatherly, Brandon 6-0 Beauregard High School
Boston-Gaines, Ja'Quavian 5-6 LaFayette
Haynes, Marcus 0-0 Reeltown
Shorter, Justin 5-0 Opelika High School
Moore, Tamare'on 5-8 LaFayette
Myers, Collier 6-0 Auburn
Watts, Eric 5-10 Opelika High School
Curry, Gregory 5-8 Auburn
Ross, Ja'Quavian 5-8 Opelika High School
Thomas, Avery 5-2 Wetumpka
McKissic, Isaiah 6-6 Beauregard High School
Bowins, Chase 0-0 Reeltown
Phillips, Caleb 5-8 Opelika High School
Combs, Joshua 5-8 LaFayette
Rowell, LeDamian 5-10 Opelika High School
Zachery, KaDarius Wadley
Acoff, Devin 6-0 Auburn
Back to Top

HS Boys Javelin 71 entries

Athlete Seed Team
Oliver, Markieivious 99-1 LaFayette
Shipman, William 75-2 Providence Christian School
Salatto, Slade 137-1.5 Auburn
Ross, Ja'Quavian 62-9.5 Opelika High School
Waldrep, Chance 0-0 Wadley
McCurdy, Jae'lin 138-7 LaFayette
Tolbert, LaJadan 103-7 Opelika High School
Nowden, Hezekiah 108-0 Wetumpka
Stinson, Jaylen 173-8 Opelika High School
Robinson, Tyquarious 79-0 Opelika High School
Bennett, Deyante 98-9 Valley
Boler, Wanya 120-10 Opelika High School
Person, Chris 90-0 Beulah High School
Moore, Trevon 83-7 Opelika High School
Etherton, Daniel 164-11 Valley
McKinnell, Rusty 123-5 Auburn
Hunter, Bryant 90-0 Beulah High School
Kelly, Jackson 102-3 Montgomery Academy
Collins, Marsiah 62-9.5 Opelika High School
Bailey, Conner 123-5 Auburn
Waters, Bryant 80-0 Beauregard High School
Hinson, Sam 120-8 Auburn
Johnson, Marquavion 62-9.5 Opelika High School
Stokes, Kaleb 100-0 Stanhope Elmore
Ward, Alex 70-5 Alabama Christian
Stewart, Cole 157-3 Auburn
Weatherly, Blake 123-5 Beauregard High School
Pilcher, Colby 75-0 Providence Christian School
Crum, Carter 168-3 Auburn
Hammonds, Derrick 144-7 Reeltown
Heard, Jalen 129-8 Opelika High School
Hill, Jackson 85-5 Alabama Christian
Giddens, Daiquan 102-4 LaFayette
Bridges, Michael 75-0 Providence Christian School
Espinal, Anthony 129-8.5 Auburn
Love, Justin 115-3.25 Opelika High School
Belcher, Davan Wadley
Woody, Antavious 110-3 LaFayette
Elston, Trace 6-11.5 Pike Road High School
Thomas, Eric 77-2 Opelika High School
Angel, JaRyan Wadley
Stubbs, Isaac 105-0 Wetumpka
Hutchinson, Montae 50-5 Opelika High School
Lilly, Kevin 79-0 Opelika High School
Damiano, Ryder 105-7.5 Valley
Jones, De'Angelo 100-0 Wetumpka
Nunn, Corban 148-7 Opelika High School
Hewlett, Gavin 74-2 Prattville Christian Academy
Frazier, Xavier 83-7 Opelika High School
Barnes, Ken 117-7.5 Valley
Moore, Joshua 112-5 Auburn
Mapp, Trevor 85-0 Beulah High School
Fiore, Phipps 102-6 Montgomery Academy
Mitchell, Kyler 83-7 Opelika High School
Callahan, Liam 115-5 Auburn
Glidewell, Isaiah 114-7 Beulah High School
Butler, Wilson 86-3 Montgomery Academy
Baker, Kendreven 83-7 Opelika High School
Bradford, Trent 100-0 Stanhope Elmore
Ward, Andrew 110-2 Auburn
Jones, Trent 84-0 Beauregard High School
Crum, Brandon 185-7 Auburn
Parker, Ashton Reeltown
Stephens, Ja'Kai 58-5 Opelika High School
Whitlow, William 100-0 Stanhope Elmore
Whitfield, Chase 103-6.5 Alabama Christian
Williams, Crieghton 124-8 Auburn
Hughley, Kyle 149-6 Beauregard High School
Hall, Weston 60-0 Providence Christian School
Floyd, Kirkland 138-5.5 Auburn
Landers, Blake 84-0 Opelika High School
Back to Top

HS Boys Long Jump 44 entries

Athlete Seed Team
Weatherly, Brandon 19-9.75 Beauregard High School
Hadden, Nolan 16-8.5 Prattville Christian Academy
Tarver, Derrick 19-5 Auburn
Pemberton, Lawson 16-10 Montgomery Academy
Hughley, Makevon 19-3 Reeltown
Rogers, JT 21-3.5 Auburn
Aikens, Jalin 17-7 Opelika High School
Foreman, Nicholis 19-3 LaFayette
Acoff, Devin 19-3 Auburn
Zachery, KaDarius 18-6.5 Wadley
McCurdy, Jae'lin 19-6 LaFayette
Murphy, Tavon 18-5 Wetumpka
Watts, Eric 21-5 Opelika High School
Dorsey, Micah 17-0 Providence Christian School
Kariuki, Caleb 19-1.5 Auburn
Smith, Sylvester Pike Road High School
Johnson, Jalen 15-2 Wetumpka
Kindred, Daniel 18-7 Opelika High School
Pemberton, Gabe 15-0 Providence Christian School
Yelder, Dezi 0-0 Pike Road High School
Sinclair, Jay 18-6 Beauregard High School
Trammel, Jacquez 20-9 Valley
McKissic, Isaiah 20-2 Beauregard High School
Hadden, Daniel 16-9 Prattville Christian Academy
Nixon, Kory 18-0 Alabama Christian
Horn, Cooper 14-10 Montgomery Academy
Harper, Brad 19-2 Auburn
Rush, Aaron 17-7 Stanhope Elmore
Faison, Cameron 21-11.25 Reeltown
Boston-Gaines, Ja'Quavian 18-7 LaFayette
Reynolds, Tray 19-10.25 Auburn
Angel, Jayden Wadley
Rowell, LeDamian 19-11 Opelika High School
Dorsey, Silas 17-0 Providence Christian School
Walker, Jordan 20-4 LaFayette
Norris, Josh 21-4 Auburn
Spencer, Gabriel 14-9 Pike Road High School
Tymes, Jay 18-3.75 Trinity Presbyterian School
Thomas, Avery 14-6.5 Wetumpka
Holloway, Omar 21-10.25 Opelika High School
Hall, Peyton 15-0 Providence Christian School
May, Bradley 0-0 Pike Road High School
Thomas, Terrance 17-8 Wetumpka
Maloy, KJ 18-6 Beauregard High School
Back to Top

HS Boys Pole Vault 16 entries

Athlete Seed Team
Johnson, Timothy 8-6 Auburn
Kyser, Kyle 10-6 Montgomery Academy
Story, Hunter 8-6 Alabama Christian
Barnett, Graham 12-0 Auburn
Pemberton, Lawson 13-0 Montgomery Academy
Royal, Benjamin 8-6 Opelika High School
Battle, Terrian 11-6 Opelika High School
Hughes, Braxton 6-0 Beauregard High School
Dauphin, Matthew 11-6 Alabama Christian
Calvert, Caden 8-6 Auburn
Horn, Cooper 6-0 Montgomery Academy
Bell, Kenneth 9-0 Alabama Christian
Crum, Carter 10-0 Auburn
Harvey, Steven 10-0 Opelika High School
gunter, zach 8-6 Beauregard High School
Perrella, Joseph 8-0 Beauregard High School
Back to Top

HS Boys Shot Put 68 entries

Athlete Seed Team
Mapp, Trevor 33-0 Beulah High School
Langston, Robert 0-0 Reeltown
Stokes, Kaleb 35-0 Stanhope Elmore
Nunn, Corban 42-7.5 Opelika High School
Butler, Wilson 33-7 Montgomery Academy
Robinson, Tyquarious 32-1.5 Opelika High School
Harris, Eston 21-9 Beauregard High School
Glidewell, Isaiah 43-0.5 Beulah High School
Pilcher, Colby 32-0 Providence Christian School
Whitfield, Chase 26-10 Alabama Christian
Frazier, Xavier 40-8 Opelika High School
Copeland, Drew 33-2 Beauregard High School
Douglas, Trey 25-0 Providence Christian School
Ivey, Douglas 39-4 Houston Academy
Mitchell, Kyler 32-1.5 Opelika High School
Whyte, Josh 28-0 Auburn
Waldrep, Chance 0-0 Wadley
Elston, Trace 6-11 Pike Road High School
Johnson, Marquavion 30-8.5 Opelika High School
Fitzpatrick, Nick 48-10 Carver Montgomery
Golson, Colby 36-2 Wetumpka
Crum, Brandon 44-1 Auburn
Oliver, Markieivious 36-6 LaFayette
Phillips, V'Anthony 32-8 Prattville Christian Academy
Vines, Trevor 39-10 LaFayette
Heard, Jalen 34-1 Opelika High School
Favors, Julian 33-8 Prattville Christian Academy
Gilder, Joshua 20-0 Valley
Love, Justin 36-2 Opelika High School
Etherton, Daniel 29-0 Valley
Thomas, Eric 32-11 Opelika High School
McClendon, Bryant 25-0 Montgomery Academy
Person, Chris 33-0 Beulah High School
Harris, Kemonteez 0-0 Reeltown
Bradford, Trent 35-0 Stanhope Elmore
Hutchinson, Montae 37-1.5 Opelika High School
Kelly, Jackson 33-3 Montgomery Academy
Lilly, Kevin 32-1.5 Opelika High School
Hunter, Bryant 36-0 Beulah High School
Whitlow, William 35-0 Stanhope Elmore
Boler, Wanya 37-8 Opelika High School
Ward, Alex 25-8.25 Alabama Christian
Reese, Cameron 35-6 Opelika High School
Freeman, Caleb 42-6 Beauregard High School
Hall, Weston 25-0 Providence Christian School
WHIGHAM, CADE 39-6 Houston Academy
Moore, Trevon 32-1.5 Opelika High School
Bridges, Michael 28-8 Providence Christian School
Flanagan, Michael 20-8 Houston Academy
Grant, Corbin 22-8.25 Pike Road High School
Baker, Kendreven 32-1.5 Opelika High School
Howard, Andre 37-8.5 Carver Montgomery
Levett, Decayleb 41-9 Auburn
Giddens, Daiquan 37-4 LaFayette
Thornhill, John 31-5 Prattville Christian Academy
Angel, JaRyan 0-0 Wadley
Lang, Vyson 37-5.5 Pike Road High School
Carr, Kavon 44-1 Auburn
Woody, Antavious 41-11 LaFayette
Stephens, Ja'Kai 32-1.5 Opelika High School
Jones, De'Angelo 35-9 Wetumpka
Hewlett, Gavin 25-10 Prattville Christian Academy
Neil, Jacob 20-0 Valley
Landers, Blake 47-5 Opelika High School
Briscoe, Kevin 17-3.25 Valley
Mills, Daylen 32-1.5 Opelika High School
Tolbert, LaJadan 32-4 Opelika High School
Fiore, Phipps 27-1 Montgomery Academy
Back to Top

HS Boys Triple Jump 23 entries

Athlete Seed Team
Rowell, LeDamian 42-5.75 Opelika High School
Smith, Spencer 38-7 Providence Christian School
Cooper, Keon Reeltown
Angel, Jayden Wadley
Walker, Jordan 39-4 LaFayette
Harper, Brad 38-5 Auburn
Reynolds, Tray 43-4.5 Auburn
Smith, Sylvester Pike Road High School
Curry, Gregory 41-10 Auburn
McKissic, Isaiah 43-4.75 Beauregard High School
Kindred, Daniel 38-4 Opelika High School
Bowins, Chase Reeltown
Foreman, Nicholis 38-9 LaFayette
Rush, Aaron 37-5 Stanhope Elmore
Zachery, KaDarius 38-5 Wadley
Tarver, Derrick 40-0 Auburn
McCurdy, Jae'lin 39-6 LaFayette
Trammel, Jacquez 42-7 Valley
Dean, Orlando 40-2 Auburn
Spencer, Gabriel Pike Road High School
Floyd, Kirkland 40-10.25 Auburn
Kariuki, Caleb 43-6 Auburn
Weatherly, Brandon 40-0 Beauregard High School
Back to Top

HS Girls 100 Meter Dash 57 entries

Athlete Seed Team
Riley, Brekia 15.84 Reeltown
Asinga, Vanaya 12.52 Auburn
Rikard, Sarah Beth 15.10h Providence Christian School
Murphy, Jasmine 13.68 Opelika High School
Tidwell, Rayne 14.00 Beauregard High School
Haynes, Taniya 12.81 Reeltown
Jones, Hannah 15.30h Prattville Christian Academy
Lewis, Amendrill 13.50 Stanhope Elmore
Jones, Cortiryana 13.06 Valley
Dowell, India 12.95 Opelika High School
Parker, Jazmine 12.64 Beauregard High School
Fannin, Iyanna 13.75 Beulah High School
Ellis, Myasia 13.26 LaFayette
Porter, Kayla 14.52 Prattville Christian Academy
Patterson, Priscilla 13.23 Stanhope Elmore
Lancaster, Jayla 13.30 Valley
Collier, Toniya 12.99 LaFayette
Hall, Lucy 15.48 Montgomery Academy
Butler, Nyja 12.85 Valley
Taylor, K.D. Wadley
Moore, Jasmine 13.71 Pike Road High School
Shelly, Tayor 14.00 Auburn
Murry, Tahjia 15.00h Wetumpka
Trammell, Haley 13.25 Wadley
Faire, Desteni 13.99 Carver Montgomery
Diabate, Djamilah 13.22 Auburn
Jones, Kennedy 13.30 Wetumpka
Nunn, Carmen 13.54 Opelika High School
Lockett, Armelia Reeltown
Core, Casey 12.00 Auburn
Rowe, Anteniya 13.50 Opelika High School
Newton, Diyanna 14.28 Reeltown
McDaniel, Shekinah 15.10h Providence Christian School
Ross, Chandler 15.00 Prattville Christian Academy
Jackson, Zeriauna 12.89 Opelika High School
Moore, Chalexus 14.00 Beauregard High School
Fowler, Rileigh 15.50h Prattville Christian Academy
Houser, Kahmari 13.20 Stanhope Elmore
Darden, India 14.00 Valley
Williams, Akishi 12.90 Opelika High School
Dennison, Nicole 13.38 Beauregard High School
Wright, Makila 13.44 LaFayette
Martin, Laine 16.07 Montgomery Academy
Diggs, Tori 13.70 Stanhope Elmore
Florence, Arteria 13.34 Valley
Todd, Alahbra'j 12.76 LaFayette
Wilkes, Shakerriunna 0 Wadley
Egge, Sarah Kate 13.92 Houston Academy
Hambrick, Kaylyn 13.75 Pike Road High School
Birdsong, Cailin 0 Wadley
White, Nia 12.51 Pike Road High School
Duffield, Kathryn 13.36 Auburn
Hart, Kristy 14.00h Wetumpka
Tomlin, Amani 13.99 Carver Montgomery
Pegues, Alexis 12.51 Auburn
Simms, Lynasha 13.34 Wetumpka
Johnson, Raven 13.82 Opelika High School
Back to Top

HS Girls 100 Meter Hurdles (30) 25 entries

Athlete Seed Team
Nunn, Carmen 13.21 Opelika High School
Newton, Diyanna 19.78 Reeltown
Crim, Margaret 17.00 Providence Christian School
Colvin, Shaiyale 20.25 Stanhope Elmore
Holt, Terisa 19.00h Wetumpka
Owen, Macy Kate 17.50 Alabama Christian
Jones, Kennedy 16.00h Wetumpka
James, A'shayla 17.45 LaFayette
Henry, Amaya 2.00h Pike Road High School
Knodel, Michelle 17.00 Beauregard High School
Gaines, Janeria 18.66 LaFayette
Hutchins, Sara 17.50 Auburn
Clarke, Destinee 17.20 Auburn
Ford, Chandler 16.70h Trinity Presbyterian School
Riley, Brekia 20.61 Reeltown
Rikard, Sarah Beth 19.00h Providence Christian School
Bright, Whitleigh 18.00 Valley
Hart, Kristy 16.00h Wetumpka
Parker, Madison 17.50 Alabama Christian
Brown, Chyna 3.00h Pike Road High School
Thomas, Sherriah 18.32 LaFayette
Oliver, Kaan 1.00h Pike Road High School
Dennison, Nicole 18.00 Beauregard High School
Evans, Katelynn 17.30 Auburn
Sartain, Allison 17.10 Auburn
Back to Top

HS Girls 1600 Meter Run 40 entries

Athlete Seed Team
Ellis, Kaitlyn 7:12.09 Stanhope Elmore
Godfrey, Kendall 8:00.00 Valley
Bunn-Munck, Hanna 6:11.92 Wetumpka
DeCapite, Payton 7:38.64 Alabama Christian
Harry, Lauren Pike Road High School
Gay, Amber 6:43.35 Prattville Christian Academy
Olivarez, Ava 7:00.00h Beulah High School
Rowland, Isabella 5:37.07 Montgomery Academy
Lincoln-Velez, Sangie 5:50.12 Auburn
Crittendon, Makiya 7:31.29 Pike Road High School
Dean, Cheyenne 6:07.85 Beauregard High School
Sutton, Emery 6:33.00 Beulah High School
Anderson, Virginia 6:23.83 Montgomery Academy
Pacer, Sara 5:10.44 Auburn
Rogers, Samantha 4:58.15 Auburn
Hansen, Sabrina Jeri 6:07.21 Opelika High School
Farris, Anna Catherine 7:00 Providence Christian School
Owens, Annabelle 8:05.00h Alabama Christian
Estes, Angel 7:42.53 Reeltown
Tomlinson, Cady 7:30.00 Valley
Key, Kayley 6:30.00h Wetumpka
Foley, Kyndall 6:40.00h Alabama Christian
Jenne, Lily 7:25.00h Houston Academy
Jackson, Khloe 6:13.76 Stanhope Elmore
Whorton, Avery 6:30.74 Valley
Benson, Lucy 0 Pike Road High School
Pratt, Skylar 6:45.00h Prattville Christian Academy
Dunn, Amya 7:00.00h Beulah High School
Renfroe, Riley 5:53.69 Montgomery Academy
Grace, Abigail 0 Pike Road High School
Karch, Trinity 6:35.00 Beulah High School
Pirnie, Brabee 6:39.97 Montgomery Academy
Stewart, Hallie 5:17.98 Auburn
Scrunopoli, Emily 6:04.46 Beauregard High School
McGowan, Harper 5:06.26 Auburn
Dyal, Hannah 5:22.40 Auburn
Brown, Bianca 6:09.32 Opelika High School
Harris, Haley 7:00 Providence Christian School
Finch, Kate 6:45.00h Alabama Christian
Blissett, Anna Kate 6:30.00h Trinity Presbyterian School
Back to Top

HS Girls 200 Meter Dash 72 entries

Athlete Seed Team
Jones, Kennedy 27.88 Wetumpka
Wilkes, Shakerriunna Wadley
Duffield, Kathryn 27.87 Auburn
Marks, Stewart 30.46 Montgomery Academy
McGinty, Lydia 33.01 Reeltown
Williams, Akishi 27.26 Opelika High School
Taylor, K.D. 0 Wadley
Pegues, Alexis 26.50 Auburn
McDaniel, Shekinah 29.17 Providence Christian School
Wilson, Chelsie 31.00 Prattville Christian Academy
Breland, Mollee 29.92 Auburn
Lewis, Amendrill 29.00 Stanhope Elmore
Stewart, Hannah 29.17 Providence Christian School
Core, Casey 24.81 Auburn
Cook, Ayana 28.82 Stanhope Elmore
Ricks, Makala 30.00 Valley
Furr, Shelby 30.52 Prattville Christian Academy
Canady, Gabrianna 28.78 Opelika High School
Finley, Jada 28.76 Valley
Wilson, Myana 30.00 Beauregard High School
Hambrick, Kaylyn 28.55 Pike Road High School
Johnson, Raven 29.55 Opelika High School
Tomlin, Amani 30.98 Carver Montgomery
Wright, Makila 29.06 LaFayette
Sylvest, Anne Carlson 29.77 Montgomery Academy
Billingsley, A. 26.94 Beauregard High School
Pinkard, Daphne 3.00h Pike Road High School
Murphy, Jasmine 28.08 Opelika High School
Collier, Toniya 28.19 LaFayette
Dunson, Emileigh 31.57 Beulah High School
Jackson, Zeriauna 26.94 Opelika High School
Barlow, Carlie 32.00 Alabama Christian
Knight, Angel 30.30h Wetumpka
Nieto, Marisa 0 Wadley
Evans, Katelynn 28.30 Auburn
Hall, Lucy 32.46 Montgomery Academy
Potts, Shantia 0 Reeltown
White, Lauren 28.78 Opelika High School
Brewer, Chandler 30.74 Alabama Christian
Simms, Lynasha 26.26 Wetumpka
Cox, Vdazjia 0 Wadley
Von Gal, Georgia 27.77 Auburn
Egge, Sarah Kate 32.97 Houston Academy
Haynes, Taniya 27.18 Reeltown
Thompson, Destiny 27.29 Auburn
Dorsey, Leah 28.85 Providence Christian School
Porter, Kayla 29.89 Prattville Christian Academy
Yarbrough, Jordan 26.17 Auburn
Houser, Kahmari 28.30 Stanhope Elmore
Register, Allie Kate 28.26 Providence Christian School
Rudolph, Diamond 28.50 Stanhope Elmore
Carr, Ceylon 30.00 Valley
Gunn, Ginny 30.80 Prattville Christian Academy
Asinga, Vanaya 26.07 Auburn
Nunn, Carmen 28.78 Opelika High School
Faire, Desteni 30.98 Carver Montgomery
Bennett, Valencia 30.00 Valley
Barrettt, Ally 30.00 Beauregard High School
Ellis, Myasia 28.27 LaFayette
Moore, Jasmine 27.65 Pike Road High School
Rowe, Anteniya 28.18 Opelika High School
Chambers, Kaliah 28.88 LaFayette
Parker, Jazmine 26.92 Beauregard High School
Fannin, Iyanna 29.37 Beulah High School
White, Nia 27.42 Pike Road High School
Williams, Sequoia 28.78 Opelika High School
Sinco, Maddie 30.21 Montgomery Academy
Murry, Tahjia 32.00h Wetumpka
Owens, Kyra 29.50 Auburn
Brown, Rinaysha Reeltown
Dowell, India 26.71 Opelika High School
Harris, Jada 30.82 Alabama Christian
Back to Top

HS Girls 300 Meter Hurdles (33) 28 entries

Athlete Seed Team
Henry, Amaya 3.00h Pike Road High School
Thomas, Sherriah 54.88 LaFayette
Dunson, Emileigh 58.45 Beulah High School
Owen, Macy Kate 50.00 Alabama Christian
Hutchins, Sara 55.21 Auburn
Riley, Brekia 1:00.58 Reeltown
Wilkes, Shakerriunna Wadley
Tole, Liviy 51.02 Auburn
Holt, Terisa 1:00.00h Wetumpka
Clarke, Destinee 54.32 Auburn
Gunn, Ginny 1:05.00h Prattville Christian Academy
Colvin, Shaiyale 58.15 Stanhope Elmore
Jones, Kennedy 56.50h Wetumpka
Yarbrough, Jordan 46.00 Auburn
Bright, Whitleigh 1:15.00 Valley
Brown, Chyna 2.00h Pike Road High School
James, A'shayla 53.76 LaFayette
Carlton, Symone 50.00 Beauregard High School
Oliver, Kaan 1.00h Pike Road High School
Sutton, Emery 56.50 Beulah High School
Parker, Madison 50.00 Alabama Christian
Brown, Rinaysha 0 Reeltown
Nunn, Carmen 42.43 Opelika High School
Evans, Katelynn 50.00 Auburn
Birdsong, Cailin Wadley
Diabate, Djamilah 48.00 Auburn
Hart, Kristy 1:00.00h Wetumpka
Thompson, Destiny 47.00 Auburn
Back to Top

HS Girls 3200 Meter Run 20 entries

Athlete Seed Team
Starkey, Sophia Pike Road High School
Nist, Elizabeth 12:17.49 Auburn
Conway, Molly 13:45.00 Beauregard High School
Stewart, Hallie 11:18.75 Auburn
Finch, Kate 14:40.00 Alabama Christian
Rogers, Samantha 10:53.12 Auburn
Garrison, Jasmine 12:39.81 Alabama Christian
Renfroe, Riley 12:40.42 Montgomery Academy
Key, Kayley 13:00.00 Wetumpka
Anderson, Virginia 13:34.53 Montgomery Academy
Godfrey, Kendall 15:00.00 Valley
Hadley, Mary Elizabeth 13:40.23 Auburn
Crittendon, Makiya 13:48.59 Pike Road High School
Booher, Gracie 14:06.58 Auburn
Wiggins, Elizabeth 14:10.23 Beauregard High School
McGowan, Harper 11:15.07 Auburn
Foley, Kyndall 14:30.00 Alabama Christian
Dyal, Hannah 11:39.32 Auburn
Pirnie, Brabee 14:31.99 Montgomery Academy
Whorton, Avery 13:37.84 Valley
Back to Top

HS Girls 400 Meter Dash 62 entries

Athlete Seed Team
Bracy, Lakenya 1:05.44 Wetumpka
Jordan, Trinity 0 Reeltown
Owens, Kyra 1:10.00 Auburn
Crim, Margaret 1:05.04 Providence Christian School
Brown, Bianca 1:09.98 Opelika High School
Causey, Morgan 1:09.00h Wetumpka
Jacques, Maggie 1:15.00h Trinity Presbyterian School
Wells, Eryn 1:12.18 Reeltown
McCall, Reagan 58.35 Auburn
Odum, Mary Beth 1:04.25 Providence Christian School
Canady, Gabrianna 1:07.87 Opelika High School
Reid, Kiyasha 1:02.90 Opelika High School
Garner, Katelyn 1:16.00 Beauregard High School
Calloway, Angelica 1:04.91 Beulah High School
Ford, Chandler 1:07.74 Trinity Presbyterian School
Collins, Christina 2.00h Pike Road High School
Porter, Kayla 1:05.00h Prattville Christian Academy
McElrath, Madison 1:15.00h Stanhope Elmore
Jackson, Zeriauna 1:02.71 Opelika High School
Billingsley, A. 1:05.00h Beauregard High School
Fannin, Iyanna 1:09.75 Beulah High School
Huguley, Shamia 1:14.19 LaFayette
Sinco, Maddie 1:07.44 Montgomery Academy
Parker, Madison 1:08.00h Alabama Christian
Penn, Dasani 1:12.08 Pike Road High School
Furr, Shelby 1:10.31 Prattville Christian Academy
Bell, Yazmine 1:11.05 Stanhope Elmore
Boozer, Omesha 1:05.71 Valley
Fuller, Ren 0 Wadley
Brooks, Aaziyah 1:11.51 LaFayette
Perry, Anna 1:03.73 Montgomery Academy
Williams, Akishi 1:01.35 Opelika High School
Bennett, Valencia 1:12.21 Valley
Knight, Angel 1:12.00h Wetumpka
Stroer, Meriambi 1:08.43 Opelika High School
McCall, Janae 1:08.04 Wetumpka
Bowins, Haley 1:18.05 Reeltown
Von Gal, Georgia 1:07.36 Auburn
Stewart, Hannah 1:02.27 Providence Christian School
Hansen, Sabrina Jeri 1:09.98 Opelika High School
Johnson, Raven 1:12.01 Opelika High School
Perry, Khyleisha 1:10.00h Beulah High School
James, Azariya 1:12.00 Trinity Presbyterian School
Parker, Raven 1:12.92 Reeltown
Schumpert, Caroline 1:30.00h Prattville Christian Academy
Murphy, Jasmine 1:05.40 Opelika High School
Story, Janiya 1:18.72 Beauregard High School
Jackson, Michaela 1:09.68 Beulah High School
Dilion, Marguerite 1:15.23 Montgomery Academy
Harris, Jada 1:14.00 Alabama Christian
Johns, Cara 2.00h Pike Road High School
Gunn, Sara Beth 1:25.75 Prattville Christian Academy
Brown, Haley 1:15.00h Stanhope Elmore
Carr, Ceylon 1:40.00 Valley
Jackson, Ansley 1:05.34 Opelika High School
Gilliland, MaKinzie 0 Wadley
Chambers, Kaliah 1:13.44 LaFayette
Freeman, Mattie 1:05.09 Montgomery Academy
Rudolph, Diamond 1:03.95 Stanhope Elmore
Stephens, D'Asia 1:40.00 Valley
Hamilton, Savannah 0 Wadley
Carlisle, Deshayla 1:19.86 LaFayette
Back to Top

HS Girls 4x100 Meter Relay 13 entries

Athlete Seed Team
Relay Team B 54:55.00 Stanhope Elmore
Relay Team A 52.99 LaFayette
Relay Team A 53:30.00 Stanhope Elmore
Relay Team A 1:00.00 Valley
Relay Team A 54.00h Wetumpka
Relay Team B Reeltown
Relay Team A 1:01.00h Prattville Christian Academy
Relay Team A 56.00 Beauregard High School
Relay Team A 52.21 Opelika High School
Relay Team B 56.00h Wetumpka
Relay Team A 48.50 Auburn
Relay Team A 57.21 Reeltown
Relay Team B 1:00.00h Beauregard High School
Back to Top

HS Girls 4x400 Meter Relay 12 entries

Athlete Seed Team
Relay Team B 4:55.00h Beulah High School
Relay Team A 4:30.00h Stanhope Elmore
Relay Team A 7:00.00 Valley
Relay Team A 1.00h Pike Road High School
Relay Team A 4:13.42 Opelika High School
Relay Team A 4:50.00 Alabama Christian
Relay Team A 4:40.00h Beulah High School
Relay Team A 4:30.00h Wetumpka
Relay Team A Reeltown
Relay Team A 4:35.23 Montgomery Academy
Relay Team B 4:50.00h Stanhope Elmore
Relay Team A 4:52.00h Prattville Christian Academy
Back to Top

HS Girls 4x800 Meter Relay 14 entries

Athlete Seed Team
Relay Team A 9:30.54 Opelika High School
Relay Team B 10:25.00 Auburn
Relay Team A 13:00.00 Providence Christian School
Relay Team A 14:00.00 Valley
Relay Team A 11:52.72 Wetumpka
Relay Team A 12:00.00 Beulah High School
Relay Team A 12:00.00 Beauregard High School
Relay Team B 9:30.54 Opelika High School
Relay Team A Wadley
Relay Team A Reeltown
Relay Team A 11:06.00 Stanhope Elmore
Relay Team A 12:30.00 Alabama Christian
Relay Team B 12:40.00 Beulah High School
Relay Team A 1.00h Pike Road High School
Back to Top

HS Girls 800 Meter Run 45 entries

Athlete Seed Team
Freeman, Mattie 2:30.60 Montgomery Academy
Armstrong, Peyton 3:30.00 Beauregard High School
Rowland, Isabella 2:27.58 Montgomery Academy
Harry, Lauren 2:41.50 Pike Road High School
Grace, Abigail 0 Pike Road High School
Owens, Annabelle 4:05 Alabama Christian
Key, Kayley 2:55.00h Wetumpka
Fuller, Ren 0 Wadley
Jordan, Trinity 0 Reeltown
DeCapite, Payton 3:18.73 Alabama Christian
McGinty, Lydia 3:39.71 Reeltown
Odum, Mary Beth 2:39.90 Providence Christian School
Young, Salina 3:20.00 Beauregard High School
Stroer, Meriambi 3:24.54 Opelika High School
Pratt, Skylar 2:57.00h Prattville Christian Academy
Harano, Shiori 3:00.00h Stanhope Elmore
Scrunopoli, Emily 2:42.84 Beauregard High School
Karch, Trinity 2:57.00 Beulah High School
Hansen, Sabrina Jeri 3:01.34 Opelika High School
Jackson, Khloe 2:41.05 Stanhope Elmore
Stanford, Nyasia 3:15.00 Valley
Jackson, Michaela 2:59.33 Beulah High School
Dilion, Marguerite 2:54.23 Montgomery Academy
Reid, Kiyasha 3:03.78 Opelika High School
Blissett, Anna Kate 2:55.00h Trinity Presbyterian School
Perry, Anna 2:30.53 Montgomery Academy
Benson, Lucy 0 Pike Road High School
Johns, Cara 0 Pike Road High School
Gilliland, MaKinzie 0 Wadley
Jenne, Lily 2:55.00h Houston Academy
Finch, Emma 5:05 Alabama Christian
Bunn-Munck, Hanna 2:45.82 Wetumpka
Hamilton, Savannah 0 Wadley
Baker, Vera Reeltown
Joseph, Ronnetra 3:44.99 Reeltown
Bradford, Macaidyn 3:15.00h Stanhope Elmore
Bess, Jasmine 3:10.00h Beauregard High School
Perry, Khyleisha 3:00.00h Beulah High School
Brown, Bianca 3:03.78 Opelika High School
Register, Allie Kate 2:35.77 Providence Christian School
Gay, Amber 2:55.56 Prattville Christian Academy
Ellis, Kaitlyn 3:19.66 Stanhope Elmore
Tomlinson, Cady 3:05.56 Valley
Calloway, Angelica 2:45.83 Beulah High School
Canady, Gabrianna 2:46.79 Opelika High School
Back to Top

HS Girls Discus 40 entries

Athlete Seed Team
Lucas, Shavonna 59-11 Wetumpka
Langston, Makayla 79-1 Reeltown
Brooks, India 70-4 Opelika High School
Garrett, Zoe 53-0 Stanhope Elmore
Todd, Lameshia 58-3.5 Valley
Spruill, NyArien 50-0 Auburn
Perry, Priscilla 105-8.5 Opelika High School
Rabren, Olivia 50-0 Auburn
Ashford, Jordan 73-6 Opelika High School
Dorsey, Anna 50-0 Providence Christian School
Smith, Amaya 80-8 Alabama Christian
Barnett, Brianna 98-6 Opelika High School
Williams, Janiya 73-9 Beauregard High School
Wood, Cara 65-5 Beulah High School
Cox, Vdazjia Wadley
Dinunzio, Bailey 68-10 Alabama Christian
Willis, Totiana 50-10 Beauregard High School
Beasley, Shirbria 65-0 Beulah High School
Buchanan, Danequa 55-4 Wadley
Nettles, Amelia 109-5 Wetumpka
Hayden, Jamyha 67-8 Reeltown
Hayden, Nyla 81-9 Reeltown
Johnson, D'Asia 59-9.5 Valley
Hunt, Zion 52-0 Auburn
Love, Trinity 66-0.25 Opelika High School
Billingslea, Gabrielle 66-0 Auburn
Sanford, Lexi 65-6 Valley
Hogg, Kyla 73-2 Opelika High School
Vickers, Zaqueria 50-5 Alabama Christian
Atkinson, Raven 84-3 Auburn
HOLLAND, ANNA 80-6 Houston Academy
Hughley, A'Nyiah 90-8.5 Opelika High School
Byrd, Je'Nae 65-0 Beulah High School
Patterson, Chyna 72-8.5 Pike Road High School
Angel, Celest 0-0 Wadley
Hagan, Jacque 50-6.5 Alabama Christian
Perkins, Ajayala 46-10 Beauregard High School
Williams, Danielle 65-0 Beulah High School
Daniel, JaMiracle 56-4 Wadley
Kendrick, Santana 60-0 Wetumpka
Back to Top

HS Girls High Jump 17 entries

Athlete Seed Team
Canady, Gabrianna 4-4 Opelika High School
Owens, Kyra 4-6 Auburn
Jackson, Ansley 5-0 Opelika High School
Von Gal, Georgia 4-10 Auburn
Esters, Shanna 5-0 Auburn
Carter, Alexxia 4-2 Beauregard High School
Crum, Chloe 4-0 Alabama Christian
Rikard, Sarah Beth 4-0 Providence Christian School
Shelly, Tayor 4-6 Auburn
Johnson, Raven 4-8 Opelika High School
Duffield, Kathryn 4-8 Auburn
Sartain, Allison 4-10 Auburn
Bryant, Tamarrah 4-2 Beauregard High School
Carlton, Symone 4-2 Beauregard High School
King, Colden 5-0 Alabama Christian
Crim, Margaret 4-8 Providence Christian School
Gaines, Janeria 4-10 LaFayette
Back to Top

HS Girls Javelin 48 entries

Athlete Seed Team
White, Lauren 91-7.5 Opelika High School
Jelks, Tania 93-10 Beauregard High School
Beard, Avery 72-3.5 Auburn
Sewell, Mary Vander 123-0 Alabama Christian
Spratlin, Maggi 80-10 Auburn
Elston, Tailyn 25-5 Pike Road High School
Angel, Celest 0-0 Wadley
Ellis, Quintresia 74-5 LaFayette
Holley, Shaniya 125-11 Auburn
Daniel, JaMiracle 44-10.5 Wadley
Cooper, ZaCarria 32-5 Pike Road High School
Lucas, Shavonna 86-10 Wetumpka
Greer, Feliah 102-0 LaFayette
Johnson, Janae 51-5 Prattville Christian Academy
Love, Trinity 54-9 Opelika High School
Sanford, Lexi 74-9 Valley
Hogg, Kyla 32-9 Opelika High School
Byrd, Je'Nae 70-0 Beulah High School
Campbell, Sarah Ashley 97-7 Montgomery Academy
Williams, Sequoia 87-9 Opelika High School
Williams, Danielle 70-0 Beulah High School
Davis, Paris 60-0 Stanhope Elmore
Barnett, Brianna 91-7.5 Opelika High School
Murrell, Kamryn 80-6 Beauregard High School
Etheredge, Carsen 80-2 Auburn
Dinunzio, Bailey 85-3 Alabama Christian
Perkins, Ajayala 78-6.5 Beauregard High School
Harris, Haley 57-4 Providence Christian School
Stull, Kimi 106-2 Auburn
Crook, Beyonce 69-10 LaFayette
Norton, Camille 85-2.5 Auburn
Cox, Vdazjia Wadley
Cintron, Shaniya 36-10 Pike Road High School
Heard, Nadya 82-3 LaFayette
Esters, Shanna 103-6 Auburn
Buchanan, Danequa 88-7 Wadley
Causey, Morgan 114-4 Wetumpka
Brooks, India 47-8 Opelika High School
Johnson, D'Asia 64-3.5 Valley
Perry, Priscilla 58-8 Opelika High School
Ashford, Jordan 55-5 Opelika High School
Wood, Cara 70-0 Beulah High School
Sylvest, Anne Carlson 110-5 Montgomery Academy
Hughley, A'Nyiah 114-8 Opelika High School
Beasley, Shirbria 70-0 Beulah High School
Hayden, Nyla 107-1 Reeltown
Garrett, Zoe 60-0 Stanhope Elmore
Bailey, Belle 79-8.5 Alabama Christian
Back to Top

HS Girls Long Jump 40 entries

Athlete Seed Team
Boozer, Omesha 13-1 Valley
Hughley, A'Nyiah 15-2.5 Opelika High School
Stewart, Hannah 15-0 Providence Christian School
White, Nia 17-3.48 Pike Road High School
Todd, Lameshia 11-6 Valley
Bryant, Tamarrah 16-1 Beauregard High School
Egge, Sarah Kate 14-6 Houston Academy
Carlton, Symone 14-6.5 Beauregard High School
Ross, Chandler 15-9 Prattville Christian Academy
Crum, Chloe 12-0 Alabama Christian
Henry, Ashby 10-6 Alabama Christian
Baker, Isabella 14-10.5 Montgomery Academy
Lewis, Amendrill 12-7 Stanhope Elmore
Wells, Eryn 13-10 Reeltown
Colvin, Shaiyale 12-7 Stanhope Elmore
White, Lauren 15-5 Opelika High School
Cox, Vdazjia 0-0 Wadley
Todd, Alahbra'j 16-0 LaFayette
Trammell, Haley 15-10.5 Wadley
Simms, Lynasha 16-4 Wetumpka
Jackson, Ansley 13-11.5 Opelika High School
Dorsey, Anna 12-0 Providence Christian School
Gaines, Janeria 14-7 LaFayette
Hambrick, Kaylyn 13-2 Pike Road High School
Dortch, Madison 10-5.5 Valley
Prickett, Lamyracle 12-0 Beauregard High School
Florence, Arteria 15-5 Valley
Carter, Alexxia 12-0 Beauregard High School
Nelson, Timia 12-0 Alabama Christian
Pemberton, Avery Arden 11-10.5 Montgomery Academy
King, Colden 14-2 Alabama Christian
Davis, Terrnica 12-7 Stanhope Elmore
Nieto, Marisa Wadley
James, Aniya 13-6 LaFayette
Pegues, Alexis 17-0 Auburn
Birdsong, Cailin 0-0 Wadley
Morgan, Mon'keliyah 13-4 LaFayette
Williams, Sequoia 14-6.5 Opelika High School
McDaniel, Shekinah 12-0 Providence Christian School
Cooley, Micah 13-1 Pike Road High School
Back to Top

HS Girls Pole vault 7 entries

Athlete Seed Team
Pemberton, Avery Arden 7-0 Montgomery Academy
Baker, Isabella 11-0 Montgomery Academy
Wiggington, Mary-Dixon 6-6 Auburn
Breland, Mollee 10-0 Auburn
Marks, Stewart 6-0 Montgomery Academy
Sylvest, Anne Carlson 10-9 Montgomery Academy
Wright, Sydney 8-0 Auburn
Back to Top

HS Girls Shot Put 42 entries

Athlete Seed Team
Sanford, Lexi 22-3.25 Valley
Garrett, Zoe 23-0 Stanhope Elmore
Brooks, India 26-5 Opelika High School
Wood, Cara 23-0 Beulah High School
Perry, Priscilla 24-8 Opelika High School
Matthews, Karalyne 23-0 Alabama Christian
Murrell, Kamryn 28-4 Beauregard High School
Beasley, Shirbria 23-0 Beulah High School
HOLLAND, ANNA 30-6 Houston Academy
Ashford, Jordan 27-6 Opelika High School
Nelson, Timia 32-11 Alabama Christian
Perkins, Ajayala 22-6 Beauregard High School
Barnett, Brianna 30-4.5 Opelika High School
Angel, Celest Wadley
Cooley, Micah 20-5 Pike Road High School
Hunt, Zion 28-1 Auburn
Kendrick, Santana 29-0 Wetumpka
Lockett, Armelia Reeltown
Ellis, Quintresia 26-7 LaFayette
Lucas, Shavonna 27-0 Wetumpka
Atkinson, Raven 30-11 Auburn
Langston, Makayla 31-1 Reeltown
Greer, Feliah 35-3.5 LaFayette
Todd, Lameshia 26-6.5 Valley
Byrd, Je'Nae 23-0 Beulah High School
Love, Trinity 29-6 Opelika High School
Griffin, Zoey 25-5 Alabama Christian
Prothro, Zantasia 20-0 Beauregard High School
Williams, Danielle 25-0 Beulah High School
Hogg, Kyla 24-9 Opelika High School
Vickers, Zaqueria 22-5.5 Alabama Christian
Harris, Kayla 22-5 Beauregard High School
Hughley, A'Nyiah 34-0.5 Opelika High School
Patterson, Chyna 31-5 Pike Road High School
Crook, Beyonce 25-9 LaFayette
Nettles, Amelia 29-9.5 Wetumpka
Billingslea, Gabrielle 37-0 Auburn
Hayden, Jamyha 27-7.5 Reeltown
Johnson, Janae 18-10 Prattville Christian Academy
Heard, Nadya 28-6 LaFayette
Hayden, Nyla 28-9 Reeltown
Johnson, D'Asia 21-0 Valley
Back to Top

HS Girls Triple Jump 17 entries

Athlete Seed Team
King, Colden 32-6.5 Alabama Christian
Sartain, Allison 34-6 Auburn
Pemberton, Avery Arden 26-6.5 Montgomery Academy
Brown, Rinaysha Reeltown
Nieto, Marisa 0-0 Wadley
Davis, Terrnica 22-0 Stanhope Elmore
Jackson, Ansley 32-4.5 Opelika High School
Wright, Daylan 30-5.5 LaFayette
Trammell, Haley 32-8 Wadley
Bryant, Tamarrah 32-5.5 Beauregard High School
Martin, Laine 24-0 Montgomery Academy
Esters, Shanna 38-3.25 Auburn
Williams, Sequoia 32-6.5 Opelika High School
Haynes, Taniya 32-3.25 Reeltown
Wilkes, Shakerriunna 0-0 Wadley
White, Lauren 30-1 Opelika High School
Carlton, Symone 37-5 Beauregard High School
Back to Top

MS Boys 100 Meter Dash 7 entries

Athlete Seed Team
Woods, Arthur 0 Reeltown
King, Treveon 13.00 Beauregard High School
Poundstone, John 13.98 Montgomery Academy
Collins, Zyquarius 14.13 Reeltown
Young, Jon 13.00 Beauregard High School
Lynch, Antwan 14.50 Valley
Garrett, Jack 14.23 Montgomery Academy
Back to Top

MS Boys 1600 Meter Run 3 entries

Athlete Seed Team
Wiggins, Stewart 6:56.00 Beauregard High School
Conway, James 6:55.00 Beauregard High School
Hardin, Collin 7:00.00h Wetumpka
Back to Top

MS Boys 200 Meter Dash 9 entries

Athlete Seed Team
Woods, Arthur 0 Reeltown
Maddox, J'Davion 27.00 Beauregard High School
Brown, Trenton 28.57 Providence Christian School
Lynch, Antwan 31.00 Valley
Poundstone, John 28.81 Montgomery Academy
Collins, Zyquarius 28.91 Reeltown
Peaster, Q'aontre 27.00 Beauregard High School
Burns, Houston 28.57 Providence Christian School
Garrett, Jack 29.23 Montgomery Academy
Back to Top

MS Boys 400 Meter Dash 11 entries

Athlete Seed Team
Ingram, Gage 1:20.00 Beauregard High School
Brown, Trenton 1:15.15 Providence Christian School
Hardin, Collin 1:00.00h Wetumpka
Poundstone, John 1:03.41 Montgomery Academy
Lynch, Antwan 1:35.00 Valley
Kendrick, Jayvian JayJay 0 Reeltown
Colquit, Xavier 1:15.00 Beauregard High School
Burns, Houston 1:15.00h Providence Christian School
Jernigan, Eli 1:08.23 Montgomery Academy
Keafer, Anthony 1:35.00 Valley
Parker, Ashton Reeltown
Back to Top

MS Boys 4x100 Meter Relay 3 entries

Athlete Seed Team
Relay Team A 1:00.00h Beauregard High School
Relay Team A Reeltown
Relay Team A 1:00.00h Wetumpka
Back to Top

MS Boys 4x400 Meter Relay 2 entries

Athlete Seed Team
Relay Team A 4:00.00h Wetumpka
Relay Team A 5:00.00 Beauregard High School
Back to Top

MS Boys 800 Meter Run 4 entries

Athlete Seed Team
Keafer, Anthony 3:30.00 Valley
Conway, James 3:30.00 Beauregard High School
Hardin, Collin 2:45.00h Wetumpka
Wiggins, Stewart 3:30.00 Beauregard High School
Back to Top

MS Boys Long Jump 6 entries

Athlete Seed Team
Owens, Melvin 13-0 Wetumpka
Garrett, Jack 14-0 Montgomery Academy
Reese, C.J. 14-0 Beauregard High School
Young, Rian 13-0 Wetumpka
Jernigan, Eli 15-0 Montgomery Academy
Askew, Jaylen 14-0 Beauregard High School
Back to Top

MS Boys Shot Put 6 entries

Athlete Seed Team
Wilson, Riley 28-11 Beauregard High School
Rawls, Jaden 24-0 Wetumpka
Westhauser, Brett 28-0 Montgomery Academy
Waters, Bryant 25-10 Beauregard High School
Barnes, Aven 18-0 Valley
Riley, Zachary Reeltown
Back to Top

MS Girls 100 Meter Dash 10 entries

Athlete Seed Team
Humphrey, Tequia 15.00h Wetumpka
Byrd, Carlyah 14.23 Beulah High School
Brown, Katie 16.68 Montgomery Academy
Hooks, Leeandra Reeltown
Rodgers, Tanner 14.50 Beauregard High School
Johnson, Jamya 15.00h Wetumpka
Brown, Ericka 14.39 Beulah High School
Pepple, Cydney 14.14 Montgomery Academy
Collins, Za'Niya Reeltown
Isom, Minka 14.50 Beauregard High School
Back to Top

MS Girls 1600 Meter Run 6 entries

Athlete Seed Team
Pike, Kyra 6:40.00h Beulah High School
Hall, Constance 8:00.00 Valley
Olivarez, Ava 6:30.00h Beulah High School
Ray, Elizabeth 6:09.92 Montgomery Academy
Brown, Mary Claire 6:37.15 Beauregard High School
Dent, Ayonna 8:00.00 Valley
Back to Top

MS Girls 200 Meter Dash 11 entries

Athlete Seed Team
Byrd, Carlyah 30.41 Beulah High School
Fitzpatrick, Allie 29.53 Montgomery Academy
Gallardo, Sydney 34.30h Providence Christian School
Hooks, Leeandra Reeltown
Willis, Tequila 29.00 Beauregard High School
Johnson, Jamya 32.00h Wetumpka
Brown, Ericka 29.97 Beulah High School
Pepple, Cydney 30.05 Montgomery Academy
Collins, Za'Niya Reeltown
Browning, Lydia 29.00 Beauregard High School
Dickerson, Ahston 32.00h Wetumpka
Back to Top

MS Girls 400 Meter Dash 10 entries

Athlete Seed Team
Habermacher, Holden 1:18.23 Montgomery Academy
Hooks, Leeandra 0 Reeltown
Lawler, Jessica 1:25.00 Beauregard High School
Player, Ja'Mirea 1:09.00h Wetumpka
Bufford, Kaymya 1:21.50 Beulah High School
Fitzpatrick, Allie 1:12.33 Montgomery Academy
Collins, Za'Niya Reeltown
Horton, Evany 1:25.00 Beauregard High School
Humprey, Teqia 1:10.00h Wetumpka
Hartley, JaNia 1:20.00h Beulah High School
Back to Top

MS Girls 4x100 Meter Relay 3 entries

Athlete Seed Team
Relay Team A 1:10.00 Beauregard High School
Relay Team A 59.90h Wetumpka
Relay Team A 1:12.12 Montgomery Academy
Back to Top

MS Girls 4x400 Meter Relay 3 entries

Athlete Seed Team
Relay Team A 5:30.00h Beulah High School
Relay Team A 5:15.00 Beauregard High School
Relay Team A 5:00.00h Wetumpka
Back to Top

MS Girls 800 Meter Run 10 entries

Athlete Seed Team
Brown, Mary Claire 3:05.82 Beauregard High School
Player, Ja'Mirea 2:50.00h Wetumpka
Hall, Constance 3:50.00 Valley
Miles, Tymesha 3:25.00 Beulah High School
Navidad, Isabella 3:20.23 Montgomery Academy
Lawler, Jessica 3:29.91 Beauregard High School
Humprey, Teqia 3:10.00h Wetumpka
Dent, Ayonna 3:50.00 Valley
Karch, Trinity 3:05.00h Beulah High School
Ray, Elizabeth 2:55.07 Montgomery Academy
Back to Top

MS Girls Long Jump 10 entries

Athlete Seed Team
Johnson, Jorlyn 12-2 Beauregard High School
Hooks, Leeandra Reeltown
Johnson, Jamya 15-0 Wetumpka
Sutton, Emery 12-11.25 Beulah High School
Habermacher, Holden 10-0 Montgomery Academy
Prothro, Zantasia 11-6 Beauregard High School
Gallardo, Sydney 9-0 Providence Christian School
Collins, Za'Niya Reeltown
Bufford, Kaymya 11-10.5 Beulah High School
Hines, Lilly 10-0 Montgomery Academy
Back to Top

MS Girls Shot Put 7 entries

Athlete Seed Team
Jones, Kadence 18-10 Beauregard High School
Dickerson, Ahston 24-0 Wetumpka
Luck, Lauren 15-0 Valley
White, Killian 18-4 Montgomery Academy
Johnson, Jalyn 20-0 Beauregard High School
Robinson, Osha 25-0 Wetumpka
Askew, Labriya 15-0 Valley
Back to Top