Weekend Highlights! The Halfway Mark of the Season!

Featured Meets

Scottsboro Invitational

Trammell Stadium Scottsboro, AL
Apr 1, 2017
1,300 Total Performances

Elite Performances

Girls (319)
100m F 5 1st 12.91 Kiara Risher Bob Jones
100m F 8 1st 13.03 Amani Blair Sparkman High School
100m F 5 2nd 13.04 Samyah Knotts Bob Jones
100m F 8 2nd 13.15 Aaliyah Washingon Bob Jones
100m F 4 3rd 13.25 Sarah Elkins Madison Academy
100m F 8 3rd 13.50 Eternity Grays Bob Jones
100m F 3 3rd 13.50 Ijah Drake Meridianville Middle School
100m F 5 4th 13.27 Mary Elizabeth Goebel Saint John Paul II Catholic High School
100m F 5 5th 13.41 Azaria Malone Saint John Paul II Catholic High School
100m F 8 5th 13.55 Briyana Clark Bob Jones
100m F 5 6th 13.49 Promise Brown Bob Jones
100m F 8 6th 13.62 A'maya Jones Bob Jones
100m F 4 7th 13.55 Madisen Adams Brewer
100m F 8 7th 13.74 Desharie Pope Grissom HS
100m F 4 8th 13.70 Jasiya Pollard Hazel Green
100m F 8 8th 13.77 Faith Mason Bob Jones
100m F 7 9th 13.87 lmani Williams Bob Jones
100m F 7 10th 13.95 Jayden Gilbert Bob Jones
100m F 6 12th 14.22 Royale Hatcher Meridianville Middle School
100m F 1 13th 14.28 Asharie Parks Meridianville Middle School
100m F 6 14th 14.33 Britania Lewis Bob Jones
100m F 5 15th 14.52 Audrey Talley Scottsboro HS
100m F 6 16th 14.54 Makayla Keel Scottsboro HS
100m F 7 17th 14.55 Kasara Harrell Meridianville Middle School
100m F 5 18th 14.66 Khalia Preston Bob Jones
100m F 6 19th 14.73 Adalia Caudle Bob Jones
100m F 5 20th 14.76 Sasha Burnes Huntsville HS
100m F 3 21st 14.76 Gabriela Arroyo-Torres Meridianville Middle School
100m F 7 22nd 14.83 Charlee Smithart Lindsay Lane Christian Academy
100m F 6 23rd 15.17 Lasana McDonald Bob Jones
100m F 6 24th 15.22 Whitney Prise-Cook Lindsay Lane Christian Academy
100m F 3 25th 15.28 Bethany Gilliam Bob Jones
100m F 2 26th 15.31 Alexis Lee Bob Jones
100m F 5 27th 15.42 Tyshiauna Ransom Bob Jones
100m F 5 28th 15.42 Sareta Deberry Bob Jones
100m F 2 29th 15.56 Makahla Riley Bob Jones
100m F 2 30th 15.69 Cherish Hollie Sparkman High School
100m F 5 31st 15.85 Olivia Johnson Scottsboro HS
100m F 3 32nd 15.85 Mackenzie Pitt DAR
100m F 4 33rd 15.87 Kaylie Wolfe Scottsboro HS
100m F 4 34th 16.00 Daryn Knight Meridianville Middle School
100m F 5 35th 16.03 Rylan Hammon Scottsboro HS
100m F 4 36th 16.10 Amya Anderson Bob Jones
100m F 1 37th 16.13 Kylee Hutchins DAR
100m F 2 38th 16.66 Madi Atkins Scottsboro HS
100m F 1 39th 16.76 Trinity Knowles Scottsboro HS
100m F 2 40th 16.94 Ashton Baker Scottsboro HS
100m F 2 41st 16.95 Rosaura Diego Scottsboro HS
100m F 4 42nd 16.99 Keilahni Armendariz Sparkman High School
100m F 3 43rd 17.48 Abigail Smith Scottsboro HS
100m F 3 44th 17.82 Yesalin Vicente Scottsboro HS
100m F 2 45th 19.14 Olivia Tucker Scottsboro HS
200m F 9 1st 27.56 Amani Blair Sparkman High School
200m F 9 2nd 28.20 Eternity Grays Bob Jones
200m F 9 3rd 28.41 Ayanna Tolbert Sparkman High School
200m F 9 4th 28.49 Briyana Clark Bob Jones
200m F 9 5th 28.87 Jayden Gilbert Bob Jones
200m F 8 6th 29.27 A'maya Jones Bob Jones
200m F 9 7th 29.33 Desharie Pope Grissom HS
200m F 8 8th 29.82 Britania Lewis Bob Jones
200m F 8 10th 30.33 Royale Hatcher Meridianville Middle School
200m F 2 11th 30.60 Charlsi Henderson Scottsboro HS
200m F 7 12th 30.63 Khalia Preston Bob Jones
200m F 7 14th 30.95 Kurstin Humphrey Huntsville HS
200m F 7 15th 31.07 Lydia Cook Scottsboro HS
200m F 6 16th 31.18 Dacey Burgess Bob Jones
200m F 6 17th 31.27 Diana Francisco Fort Payne
200m F 8 18th 31.34 Charlee Smithart Lindsay Lane Christian Academy
200m F 8 19th 31.43 Isabelle Flores Scottsboro HS
200m F 7 20th 31.44 Isabella Noble Scottsboro HS
200m F 7 22nd 31.59 Gloria Trapane Bob Jones
200m F 7 23rd 31.65 Kirsten Stiggers Bob Jones
200m F 3 24th 31.91 Kiana Jones Sparkman High School
200m F 4 25th 32.15 Cherish Hollie Sparkman High School
200m F 7 26th 32.17 Brianna Shrader Fort Payne
200m F 5 27th 32.28 Isabella Juliao Bob Jones
200m F 6 28th 32.51 Bethany Gilliam Bob Jones
200m F 1 29th 32.66 Alexis Lee Bob Jones
200m F 8 30th 32.74 Lasana McDonald Bob Jones
200m F 6 31st 32.92 Isabel Francisco Jimenez Fort Payne
200m F 5 32nd 33.06 Carolyne Lindsey Bob Jones
200m F 4 33rd 33.09 Makahla Riley Bob Jones
200m F 6 34th 33.20 Kaylie Wolfe Scottsboro HS
200m F 6 35th 33.36 Kami Willis Scottsboro HS
200m F 2 36th 33.37 Skylar Farr Scottsboro HS
200m F 6 37th 33.45 Estefany Agustin-Lopez Fort Payne
200m F 5 38th 33.53 Tatum Harris Fort Payne
200m F 4 39th 34.02 Leslie Rosales Fort Payne
200m F 3 40th 34.16 Hannah Chanthavong Scottsboro HS
200m F 5 41st 34.24 Josselyn Jose-Gomez Fort Payne
200m F 5 42nd 34.36 Shelton McCormack Scottsboro HS
200m F 3 43rd 34.93 Keyaira Nichols DAR
200m F 3 44th 34.98 Daryn Knight Meridianville Middle School
200m F 5 45th 35.00 Sasha Burnes Huntsville HS
200m F 5 46th 35.11 Trinity Knowles Scottsboro HS
200m F 3 47th 35.12 Mary Lynn Bailey Scottsboro HS
200m F 4 48th 35.34 Emily Jolly DAR
200m F 4 49th 35.48 Keilahni Armendariz Sparkman High School
200m F 2 50th 35.57 Kylee Hutchins DAR
200m F 4 51st 36.36 Emily Wheat Fort Payne
200m F 2 52nd 36.42 Rosaura Diego Scottsboro HS
200m F 1 53rd 37.11 Betsy Montgomery DAR
200m F 4 54th 37.18 Selena Miguel-Francisco Fort Payne
200m F 2 55th 37.82 Abigail Smith Scottsboro HS
200m F 3 56th 38.48 Ashton Baker Scottsboro HS
200m F 3 57th 39.16 Yesalin Vicente Scottsboro HS
200m F 3 58th 40.37 Olivia Tucker Scottsboro HS
400m F 4 1st 58.83 Serenity Andrus Huntsville HS
400m F 8 1st 1:05.39 Alyssa Jorda Grissom HS
400m F 4 2nd 1:00.20 Azaria Malone Saint John Paul II Catholic High School
400m F 2 2nd 1:06.89 lmani Williams Bob Jones
400m F 4 3rd 1:00.26 Kailyn Vinson Bob Jones
400m F 2 3rd 1:07.05 Myriam Friel Bob Jones
400m F 4 4th 1:00.71 Laci Turner Huntsville HS
400m F 2 4th 1:07.62 Desharie Pope Grissom HS
400m F 8 5th 1:08.34 Amani Blair Sparkman High School
400m F 7 6th 1:09.01 Sarah Elizabeth Besherse Bob Jones
400m F 8 7th 1:09.04 Ayanna Tolbert Sparkman High School
400m F 6 8th 1:09.31 Lydia Cook Scottsboro HS
400m F 3 9th 1:09.89 Alexis Frazier Meridianville Middle School
400m F 7 10th 1:10.15 Isabella Noble Scottsboro HS
400m F 7 11th 1:10.52 Callyn Haswell Scottsboro HS
400m F 6 12th 1:10.81 Audrey Talley Scottsboro HS
400m F 6 13th 1:10.81 Diana Francisco Fort Payne
400m F 3 14th 1:10.82 Gloria Trapane Bob Jones
400m F 7 15th 1:12.07 Kurstin Humphrey Huntsville HS
400m F 8 16th 1:12.08 Faith Mason Bob Jones
400m F 6 17th 1:12.27 Nyah DeDeaux Bob Jones
400m F 8 19th 1:13.90 Cherish Hollie Sparkman High School
400m F 3 20th 1:14.54 Isabella Juliao Bob Jones
400m F 2 21st 1:14.88 Hannah Chanthavong Scottsboro HS
400m F 1 22nd 1:15.60 Kiana Jones Sparkman High School
400m F 6 23rd 1:15.73 Gabriela Arroyo-Torres Meridianville Middle School
400m F 6 24th 1:15.94 Isabel Francisco Jimenez Fort Payne
400m F 5 25th 1:16.10 Estefany Agustin-Lopez Fort Payne
400m F 1 26th 1:16.92 Laura Boyett Meridianville Middle School
400m F 3 27th 1:17.16 Shelton McCormack Scottsboro HS
400m F 5 28th 1:17.28 Skylar Farr Scottsboro HS
400m F 5 29th 1:17.99 Josselyn Jose-Gomez Fort Payne
400m F 3 30th 1:18.12 Brigida Lundy Bob Jones
400m F 1 32nd 1:18.64 Emily Jolly DAR
400m F 2 33rd 1:19.37 Tyshiauna Ransom Bob Jones
400m F 6 34th 1:19.58 Brianna Shrader Fort Payne
400m F 5 35th 1:19.80 Anna Caitlin Stefaniak Lindsay Lane Christian Academy
400m F 5 36th 1:20.43 Leslie Rosales Fort Payne
400m F 2 37th 1:20.53 Analeaha Dunaway DAR
400m F 4 38th 1:20.61 Sasha Burnes Huntsville HS
400m F 5 39th 1:21.15 Tatum Harris Fort Payne
400m F 4 40th 1:22.72 Hannah Benton DAR
400m F 4 41st 1:23.01 Mary Lynn Bailey Scottsboro HS
400m F 4 42nd 1:23.95 Emily Wheat Fort Payne
400m F 4 43rd 1:24.69 Gracelyn Porter Bob Jones
400m F 4 44th 1:28.31 Ashton Baker Scottsboro HS
400m F 4 45th 1:32.76 Selena Miguel-Francisco Fort Payne
800m F 3 1st 2:24.05 Karsyn Whitehead Scottsboro HS
800m F 3 1st 2:39.14 Sarah Lewis Grissom HS
800m F 3 2nd 2:28.37 Collyn Davis Fort Payne
800m F 3 2nd 2:40.09 Genevieve Schaefer Huntsville HS
800m F 3 3rd 2:41.84 Courtney Cleveland Scottsboro HS
800m F 1 4th 2:45.42 Alyssa Jorda Grissom HS
800m F 3 5th 2:46.01 Raven Fairley Fort Payne
800m F 3 6th 2:48.83 Maddie Gossett Scottsboro HS
800m F 3 7th 2:55.71 Mariella Francisco Sebastian Fort Payne
800m F 3 8th 2:56.14 Maddy Maness Grissom HS
800m F 2 9th 2:57.63 McCall Chandler Scottsboro HS
800m F 3 10th 2:58.72 Allie Scott Scottsboro HS
800m F 3 11th 3:00.38 Ava Duke Scottsboro HS
800m F 2 12th 3:08.37 Alandry Gamble Scottsboro HS
800m F 2 13th 3:10.34 Hannah Cloud Scottsboro HS
800m F 1 14th 3:10.45 Elizabeth Rackler Scottsboro HS
800m F 1 15th 3:11.28 Ally Wilkes Scottsboro HS
800m F 2 16th 3:11.54 Baily Wallace Sparkman High School
800m F 2 17th 3:14.10 Madison Kubon Scottsboro HS
800m F 2 18th 3:15.91 Sera Laney Scottsboro HS
800m F 2 19th 3:16.04 Bella Boatner Scottsboro HS
800m F 1 20th 3:19.88 Kaylee Farr Scottsboro HS
800m F 2 21st 3:25.72 Reagan Sykes Grissom HS
800m F 1 22nd 3:26.39 Collins Bradford Scottsboro HS
800m F 1 23rd 3:28.65 Daniela Ola Scottsboro HS
800m F 1 24th 3:30.57 Anna Caitlin Stefaniak Lindsay Lane Christian Academy
800m F 1 25th 3:31.43 Gracie Holt Scottsboro HS
800m F 1 26th 3:32.37 Gracie Hallman Scottsboro HS
800m F 1 27th 3:36.85 Courtney Wilcox Scottsboro HS
1600m F 2 1st 5:26.72 Karsyn Whitehead Scottsboro HS
1600m F 2 1st 5:48.11 Sarah Lewis Grissom HS
1600m F 2 2nd 5:53.69 Genevieve Schaefer Huntsville HS
1600m F 2 3rd 6:05.64 Raven Fairley Fort Payne
1600m F 2 4th 6:10.76 Hannah Thuss Bob Jones
1600m F 2 5th 6:17.22 Maddie Gossett Scottsboro HS
1600m F 2 6th 6:20.65 McCall Chandler Scottsboro HS
1600m F 2 7th 6:21.54 Ava Duke Scottsboro HS
1600m F 2 8th 6:23.92 Allie Scott Scottsboro HS
1600m F 2 9th 6:29.52 Emily Littles Scottsboro HS
1600m F 2 10th 6:38.91 Mariella Francisco Sebastian Fort Payne
1600m F 1 11th 6:42.67 Maddy Maness Grissom HS
1600m F 2 12th 6:44.50 Hannah Cloud Scottsboro HS
1600m F 1 13th 6:54.33 Baily Wallace Sparkman High School
1600m F 1 14th 6:55.28 Alandry Gamble Scottsboro HS
1600m F 1 15th 6:55.88 Ally Wilkes Scottsboro HS
1600m F 1 16th 7:07.00 Sera Laney Scottsboro HS
1600m F 1 17th 7:11.30 Bella Boatner Scottsboro HS
1600m F 1 18th 7:14.37 Kaylee Farr Scottsboro HS
1600m F 1 19th 7:27.38 Collins Bradford Scottsboro HS
1600m F 1 20th 7:30.50 Reagan Sykes Grissom HS
1600m F 1 21st 7:33.06 Kelly Hood Scottsboro HS
1600m F 1 22nd 7:34.03 Daniela Ola Scottsboro HS
1600m F 1 23rd 7:36.71 Gracie Hallman Scottsboro HS
1600m F 1 24th 7:43.27 Gracie Holt Scottsboro HS
1600m F 1 25th 7:52.68 Courtney Wilcox Scottsboro HS
100H F 3 1st 16.60 TyKeia Smith Hazel Green
100H F 3 1st 18.70 Alyssa Bell Scottsboro HS
100H F 1 2nd 18.88 Ijah Drake Meridianville Middle School
100H F 3 3rd 20.94 Whitney Prise-Cook Lindsay Lane Christian Academy
100H F 3 4th 21.19 Kirsten Stiggers Bob Jones
100H F 3 5th 21.52 Trinity Knowles Scottsboro HS
100H F 2 6th 21.82 Laura Boyett Meridianville Middle School
100H F 3 7th 21.93 Charlsi Henderson Scottsboro HS
100H F 2 8th 22.16 Tyshiauna Ransom Bob Jones
100H F 2 9th 23.08 Karigan Garner Scottsboro HS
100H F 2 10th 23.32 Kaylie Wolfe Scottsboro HS
100H F 1 11th 28.83 Madi Atkins Scottsboro HS
300H F 2 1st 46.62 Sarah Bolton Huntsville HS
300H F 2 2nd 47.40 TyKeia Smith Hazel Green
300H F 2 4th 47.97 Madi Wallace Fort Payne
4x100m F 2 1st 51.62 Huntsville HS
4x100m F 1 1st 53.05 Bob Jones
4x100m F 1 3rd 59.08 Scottsboro HS
4x100m F 1 4th 1:02.84 DAR
4x100m F 1 4th 1:02.84 DAR
4x400m F 1 1st 4:55.97 Scottsboro HS
4x400m F 1 2nd 5:50.37 DAR
4x400m F 1 2nd 5:50.37 DAR
4x800m F 1 1st 11:05.74 Scottsboro HS
HJ F 1 1st 5-2 Sarah Bolton Huntsville HS
HJ F 1 1st 4-8 Alyssa Jorda Grissom HS
HJ F 1 2nd 5-1 Kiara Risher Bob Jones
HJ F 1 2nd 4-6 Alyssa Bell Scottsboro HS
HJ F 1 3rd 4-4 Mary Cook Scottsboro HS
HJ F 1 3rd 4-4 Emily Littles Scottsboro HS
HJ F 1 5th 4-0 Rylan Hammon Scottsboro HS
HJ F 1 6th 3-10 Shelton McCormack Scottsboro HS
HJ F 1 6th 3-10 Alayna Rice DAR
HJ F 1 8th 3-8 Callyn Haswell Scottsboro HS
LJ F 1 1st 16-9.5 Isabel Wynn Scottsboro HS
LJ F 1 1st 16-4.5 Aaliyah Washingon Bob Jones
LJ F 1 2nd 16-9 Malika Harry Bob Jones
LJ F 1 2nd 14-0.75 Alyssa Bell Scottsboro HS
LJ F 1 3rd 16-4.75 TyKeia Smith Hazel Green
LJ F 1 3rd 13-10.25 Faith Mason Bob Jones
LJ F 1 4th 13-8 Evelyn Gray Bob Jones
LJ F 1 5th 13-4.5 Elizabeth Rackler Scottsboro HS
LJ F 1 6th 13-4.5 Kiana Jones Sparkman High School
LJ F 1 7th 13-3.25 Adalia Caudle Bob Jones
LJ F 1 8th 13-0.25 Makayla Keel Scottsboro HS
LJ F 1 10th 12-10.5 Kenosha Sullivan Huntsville HS
LJ F 1 11th 12-9 Angelina Williams Madison Academy
LJ F 1 12th 12-4 Alexis Frazier Meridianville Middle School
LJ F 1 13th 12-0 Kami Willis Scottsboro HS
LJ F 1 14th 11-10.5 Asharie Parks Meridianville Middle School
LJ F 1 16th 11-9 Skylar Farr Scottsboro HS
LJ F 1 17th 11-2.75 Hannah Chanthavong Scottsboro HS
LJ F 1 18th 11-2 Cameron Tarrot- Mckitt Bob Jones
LJ F 1 19th 11-1.5 Karigan Garner Scottsboro HS
LJ F 1 20th 11-0 Amya Anderson Bob Jones
LJ F 1 21st 10-4 Keyaira Nichols DAR
TJ F 1 1st 34-0 Abigail Johnston Fort Payne
PV F 1 1st 9-6 Dianna Boyer Saint John Paul II Catholic High School
PV F 1 1st 7-6 Makayla Keel Scottsboro HS
PV F 1 2nd 9-0 Abigail Johnston Fort Payne
PV F 1 2nd 7-0 Mary Cook Scottsboro HS
PV F 1 3rd 8-6 Caroline Estes Scottsboro HS
PV F 1 3rd 6-0 Alayna Rice DAR
PV F 1 4th 8-6 Lauren Hamm Scottsboro HS
PV F 1 4th 6-0 Dacey Burgess Bob Jones
PV F 1 5th 8-0 Emma O'Brien Sparkman High School
PV F 1 5th 5-6 Kami Willis Scottsboro HS
PV F 1 6th 8-0 Kyla Reichle Scottsboro HS
PV F 1 6th 5-6 Hannah Benton DAR
PV F 1 7th 5-6 Alandry Gamble Scottsboro HS
PV F 1 8th 5-0 Isabelle Flores Scottsboro HS
D F 1 1st 117-6 Morenike Waterton Huntsville HS
D F 1 1st 74-5.5 Kyla Diei Bob Jones
D F 1 2nd 108-5 Alana White Huntsville HS
D F 1 2nd 71-6 Kaylyn Hardrick Sparkman High School
D F 1 3rd 68-7 Teshyia Williams Fort Payne
D F 1 4th 63-3 Makeila Brazelton Grissom HS
D F 1 5th 58-8 Chloe Marousky Scottsboro HS
D F 1 6th 52-5.5 Madison Kubon Scottsboro HS
D F 1 7th 51-10.5 Caliegh Walker DAR
D F 1 8th 50-4 Carolyn Lee Bob Jones
D F 1 9th 48-6 Emily McBee DAR
D F 1 10th 48-4 Kennedi Nichols Bob Jones
D F 1 13th 41-9 Alexandria Harris Madison Academy
D F 1 14th 41-3 Luz Rodriguez Bob Jones
D F 1 15th 40-7 Nicci Cryer DAR
D F 1 16th 40-1 Haley Jolly DAR
D F 1 17th 40-0.5 Breanna Laski DAR
D F 1 18th 34-10.5 Kauryn Datcher Bob Jones
J F 1 1st 109-11 Nykeia Mcelrath Fort Payne
S F 1 1st 34-11 Alana White Huntsville HS
S F 1 1st 33-10 Kaylyn Hardrick Sparkman High School
S F 1 2nd 33-0.5 Jasmine Branford Scottsboro HS
S F 1 2nd 32-5 Kyla Diei Bob Jones
S F 1 3rd 32-11.5 Nadia Alexander Sparkman High School
S F 1 3rd 30-6 Makeila Brazelton Grissom HS
S F 1 4th 32-3.5 Makirah Hall Fort Payne
S F 1 4th 29-8.5 Teshyia Williams Fort Payne
S F 1 5th 32-2 Morenike Waterton Huntsville HS
S F 1 5th 29-6.5 Carolyn Lee Bob Jones
S F 1 6th 28-3 Caliegh Walker DAR
S F 1 7th 23-10 Luz Rodriguez Bob Jones
S F 1 8th 23-9.5 Kauryn Datcher Bob Jones
S F 1 9th 23-3.5 Emily McBee DAR
S F 1 10th 23-2 Alexandria Harris Madison Academy
S F 1 11th 22-5 Madison Kubon Scottsboro HS
S F 1 12th 22-3.5 Nicci Cryer DAR
S F 1 13th 22-3.5 Kennedi Nichols Bob Jones
S F 1 15th 21-3 Haley Jolly DAR
S F 1 16th 20-1 Breanna Laski DAR
Boys (343)
100m F 8 1st 11.20 Jordan Thompson Huntsville HS
100m F 8 1st 12.45 Branden Taylor Sparkman High School
100m F 8 2nd 11.25 K.j. Malone Madison Academy
100m F 7 2nd 12.49 Trivanity Martin Huntsville HS
100m F 7 3rd 11.28 Evan Brooks Madison Academy
100m F 3 3rd 12.52 Martius Leonard DAR
100m F 4 4th 12.54 Logan Gordon Meridianville Middle School
100m F 3 5th 12.58 Phoenix Farmer Scottsboro HS
100m F 8 6th 11.33 Jackson Scott Madison Academy
100m F 6 6th 12.63 Jonathan Henderson Meridianville Middle School
100m F 7 7th 11.49 DeMario Patton Huntsville HS
100m F 3 7th 12.71 Nick Frazier Meridianville Middle School
100m F 6 8th 11.52 Amerrit Pettus Sparkman High School
100m F 7 8th 12.72 Jordan Jackson Bob Jones
100m F 7 9th 11.56 Johnny Dodd Huntsville HS
100m F 7 9th 12.74 Dallas Baker Sparkman High School
100m F 7 10th 11.65 Benjamin Lewis DAR
100m F 3 10th 12.91 Blake Tandy DAR
100m F 8 11th 12.92 Drew Turpen Lindsay Lane Christian Academy
100m F 7 12th 12.94 Sebastian Cheek Meridianville Middle School
100m F 2 13th 13.22 Kaden Lanier Madison Academy
100m F 4 14th 13.27 Hagen Allison Meridianville Middle School
100m F 1 15th 13.36 Anthony Gosberry Meridianville Middle School
100m F 2 16th 13.54 John Ball Grissom HS
100m F 7 17th 13.67 Johnathan Luchini Bob Jones
100m F 6 18th 13.70 Tyler Nunn Sparkman High School
100m F 4 19th 13.72 Cortney Bryant Meridianville Middle School
100m F 3 20th 13.73 Travis Gholston Huntsville HS
100m F 6 21st 13.90 Jacob Sharp Meridianville Middle School
100m F 5 22nd 13.91 Kobe Baffield Bob Jones
100m F 2 23rd 13.93 Jayden Bohanan DAR
100m F 3 24th 13.97 Darrius Jones Grissom HS
100m F 2 26th 14.15 Traevon Grays Bob Jones
100m F 5 27th 14.52 Trey Lockhart Bob Jones
100m F 5 28th 14.61 Dakota Gordon Bob Jones
100m F 1 30th 14.70 Eli Williams Bob Jones
100m F 5 31st 14.91 Jha'Myhrin Johnson Bob Jones
100m F 1 32nd 14.95 Julio Sebastian Scottsboro HS
100m F 4 33rd 15.10 Cody Wyatt Bob Jones
100m F 5 34th 15.30 Josiah Parker Bob Jones
200m F 6 1st 25.11 Trinity Martin Huntsville HS
200m F 6 2nd 22.74 Evan Brooks Madison Academy
200m F 6 2nd 25.13 Kieran Craig Huntsville HS
200m F 7 3rd 22.89 Jordan Thompson Huntsville HS
200m F 1 3rd 25.17 Xavier Wright Bob Jones
200m F 6 4th 25.38 Gavin Mayfield Meridianville Middle School
200m F 6 5th 25.80 Nick Frazier Meridianville Middle School
200m F 6 6th 25.91 Dallas Baker Sparkman High School
200m F 4 7th 26.02 Phoenix Farmer Scottsboro HS
200m F 6 8th 26.06 Tyler Theakston Fort Payne
200m F 1 9th 26.28 Jonathan Henderson Meridianville Middle School
200m F 5 10th 26.62 Drew Turpen Lindsay Lane Christian Academy
200m F 5 11th 26.81 Jordan Jackson Bob Jones
200m F 2 12th 26.81 Jacob Isbell Scottsboro HS
200m F 6 13th 26.95 Kaden Lanier Madison Academy
200m F 1 14th 26.96 John Ball Grissom HS
200m F 6 15th 27.26 Jaylen Mitchell Meridianville Middle School
200m F 5 16th 27.31 Branden Taylor Sparkman High School
200m F 4 17th 27.63 Antonio Burks Bob Jones
200m F 1 18th 27.95 Travis Gholston Huntsville HS
200m F 5 19th 27.99 Marcos Miguel Scottsboro HS
200m F 4 21st 28.10 Kobe Baffield Bob Jones
200m F 1 22nd 28.10 David Wright Meridianville Middle School
200m F 2 23rd 28.12 Damon Williamson Meridianville Middle School
200m F 5 24th 28.30 Bryan Bautista-Chavez Fort Payne
200m F 5 25th 28.69 DeAndre Smith Bob Jones
200m F 2 26th 28.71 Aspen Mendiola Huntsville HS
200m F 5 27th 28.83 Hernan Cruz Fort Payne
200m F 1 28th 29.07 Jayden Bohanan DAR
200m F 4 29th 29.43 Luis Gonzalez Fort Payne
200m F 3 30th 29.60 George Mateo-Francisco Fort Payne
200m F 4 31st 29.73 James Binkley Meridianville Middle School
200m F 4 32nd 29.80 Malachi Anderson Bob Jones
200m F 4 33rd 29.85 Mark Campos Scottsboro HS
200m F 2 35th 29.95 Hunter Newell Madison Academy
200m F 1 36th 29.98 Darrius Jones Grissom HS
200m F 3 38th 30.57 Eduardo Guerrero-Francisco Fort Payne
200m F 1 39th 30.73 Eli Williams Bob Jones
200m F 3 40th 30.87 Jha'Myhrin Johnson Bob Jones
200m F 3 41st 31.65 Ryan Bender Bob Jones
200m F 2 42nd 31.80 Julio Sebastian Scottsboro HS
200m F 3 44th 32.11 Josiah Parker Bob Jones
200m F 2 45th 32.35 Shontarious Elliott Meridianville Middle School
400m F 7 1st 56.63 Kieran Craig Huntsville HS
400m F 7 2nd 56.83 Martius Leonard DAR
400m F 7 3rd 57.45 Sloan Segers DAR
400m F 7 4th 58.81 Omar Myers Sparkman High School
400m F 7 5th 59.56 Jacob Fruehwald Bob Jones
400m F 6 6th 1:00.19 Phoenix Farmer Scottsboro HS
400m F 4 6th 1:00.19 Edwin Francisco Fort Payne
400m F 6 8th 1:00.54 Tyler Theakston Fort Payne
400m F 7 9th 1:00.93 Alex Cantrell Scottsboro HS
400m F 5 10th 1:01.00 Jackson Hulman Huntsville HS
400m F 5 12th 1:01.37 Bryan Bautista-Chavez Fort Payne
400m F 6 13th 1:01.88 Nathan Marks Huntsville HS
400m F 5 14th 1:01.93 Cullen Copeland Huntsville HS
400m F 6 15th 1:02.25 Zavee Jones Huntsville HS
400m F 2 16th 1:02.34 Jaylen Mitchell Meridianville Middle School
400m F 6 17th 1:02.48 Hernan Cruz Fort Payne
400m F 5 18th 1:03.39 Marcos Miguel Scottsboro HS
400m F 4 19th 1:03.94 Antonio Burks Bob Jones
400m F 4 20th 1:03.96 Elfido Jose-Pascual Fort Payne
400m F 3 22nd 1:04.83 Kobe Baffield Bob Jones
400m F 1 23rd 1:05.50 Brady Bibby Meridianville Middle School
400m F 7 24th 1:05.64 Anthony Gosberry Meridianville Middle School
400m F 4 25th 1:05.83 Pierson Dahlin Bob Jones
400m F 2 26th 1:05.94 Joel Bennick Grissom HS
400m F 4 27th 1:05.99 Aspen Mendiola Huntsville HS
400m F 4 28th 1:06.01 Hunter Newell Madison Academy
400m F 4 29th 1:06.15 Luis Gonzalez Fort Payne
400m F 1 30th 1:06.97 David Wright Meridianville Middle School
400m F 3 31st 1:07.54 George Mateo-Francisco Fort Payne
400m F 5 32nd 1:07.77 DeAndre Smith Bob Jones
400m F 1 33rd 1:08.53 Mark Campos Scottsboro HS
400m F 3 34th 1:10.06 Eduardo Guerrero-Francisco Fort Payne
400m F 2 35th 1:10.69 Ryan Bender Bob Jones
400m F 2 36th 1:11.80 Zack Hartwig Meridianville Middle School
400m F 2 37th 1:14.47 James Binkley Meridianville Middle School
400m F 3 39th 1:15.62 Cody Wyatt Bob Jones
400m F 3 40th 1:17.29 Nathan Montgomery Huntsville HS
400m F 1 41st 1:22.21 Michael Kitchen Lindsay Lane Christian Academy
800m F 5 1st 2:04.09 Shafi Muhammad Bob Jones
800m F 4 1st 2:11.04 Heath Varmette Grissom HS
800m F 5 2nd 2:04.99 Riggs Ferguson Saint John Paul II Catholic High School
800m F 4 2nd 2:11.37 Cooper Atkins Scottsboro HS
800m F 4 3rd 2:14.19 Hayden Judge Scottsboro HS
800m F 4 4th 2:16.12 Benson Atkins Scottsboro HS
800m F 4 5th 2:19.20 Cameron Crews Grissom HS
800m F 4 6th 2:21.47 Omar Myers Sparkman High School
800m F 1 7th 2:23.52 Bradley Spindle Bob Jones
800m F 1 8th 2:25.71 Dakota Howard Meridianville Middle School
800m F 4 9th 2:26.56 Ben Gossett Scottsboro HS
800m F 4 10th 2:26.66 David Zuo Bob Jones
800m F 2 11th 2:31.00 Jacob Brockway Grissom HS
800m F 4 12th 2:31.67 Edwin Francisco Fort Payne
800m F 4 13th 2:32.56 Logan Player Bob Jones
800m F 3 14th 2:32.87 Jackson Hulman Huntsville HS
800m F 3 15th 2:34.13 Jacob Soler Sparkman High School
800m F 3 16th 2:34.23 Rex Green Scottsboro HS
800m F 3 18th 2:35.03 Corbynn Conway Meridianville Middle School
800m F 4 19th 2:35.20 Logan Roberts Scottsboro HS
800m F 4 20th 2:36.76 Brady Thomas Scottsboro HS
800m F 3 21st 2:36.85 Andrew Wrenn DAR
800m F 3 22nd 2:37.40 Brody Wallace Sparkman High School
800m F 4 23rd 2:38.12 Kaylem Dupree Scottsboro HS
800m F 3 24th 2:38.74 Jaylon Trotman Scottsboro HS
800m F 3 25th 2:39.21 Elfido Jose-Pascual Fort Payne
800m F 1 26th 2:44.06 James Garrison Bob Jones
800m F 2 27th 2:45.12 Aspen Mendiola Huntsville HS
800m F 3 28th 2:45.89 Hayden Miller Sparkman High School
800m F 2 29th 2:47.72 Jackson Howes Scottsboro HS
800m F 3 30th 2:50.72 Noah Bonsall Scottsboro HS
800m F 1 31st 2:51.85 Zach Avenel Scottsboro HS
800m F 2 32nd 2:52.15 Garrett Bonner Lindsay Lane Christian Academy
800m F 3 33rd 2:52.37 William Varmette Grissom HS
800m F 2 34th 2:52.64 Skylar Reichle Scottsboro HS
800m F 1 35th 2:53.00 Aidan Pollut Meridianville Middle School
800m F 2 36th 2:53.05 Pierson Dahlin Bob Jones
800m F 2 37th 2:55.20 Nathan Bublitz Bob Jones
800m F 1 38th 2:55.96 Hunter Newell Madison Academy
800m F 1 39th 2:56.01 Adam Baer Bob Jones
800m F 2 40th 2:57.87 Minh Le Scottsboro HS
800m F 1 41st 2:59.69 Tyler Allen Scottsboro HS
800m F 2 42nd 3:01.15 Sam Pope Bob Jones
800m F 2 43rd 3:02.19 Levi Webb Scottsboro HS
800m F 1 44th 3:04.23 Cooper Skelley Bob Jones
800m F 2 45th 3:06.50 Nathan Montgomery Huntsville HS
800m F 2 46th 3:25.88 Michael Kitchen Lindsay Lane Christian Academy
1600m F 2 1st 4:56.58 Cooper Atkins Scottsboro HS
1600m F 3 2nd 4:33.84 Jackson Thomas Grissom HS
1600m F 2 2nd 4:59.30 Benson Atkins Scottsboro HS
1600m F 3 3rd 4:42.14 Shafi Muhammad Bob Jones
1600m F 2 3rd 5:01.74 Heath Varmette Grissom HS
1600m F 3 4th 4:42.74 Allan Anderson Grissom HS
1600m F 2 4th 5:05.96 Hayden Judge Scottsboro HS
1600m F 2 5th 5:10.16 Bradley Spindle Bob Jones
1600m F 2 6th 5:14.55 Ben Gossett Scottsboro HS
1600m F 2 7th 5:16.08 David Zuo Bob Jones
1600m F 2 8th 5:21.43 Dominick Blair Scottsboro HS
1600m F 2 9th 5:22.39 Josue Vela Castillo Scottsboro HS
1600m F 2 10th 5:26.62 Logan Tidwell Huntsville HS
1600m F 2 11th 5:39.05 Rex Green Scottsboro HS
1600m F 1 12th 5:42.36 Dakota Howard Meridianville Middle School
1600m F 2 13th 5:44.48 Daniel Smith Bob Jones
1600m F 2 14th 5:46.71 Andrew Wrenn DAR
1600m F 2 15th 5:47.12 Brady Thomas Scottsboro HS
1600m F 1 16th 5:49.41 James Garrison Bob Jones
1600m F 2 17th 5:51.45 Logan Roberts Scottsboro HS
1600m F 2 18th 5:51.75 Jaylon Trotman Scottsboro HS
1600m F 1 19th 5:56.75 Noah Bonsall Scottsboro HS
1600m F 1 20th 5:58.27 Hayden Miller Sparkman High School
1600m F 2 21st 6:01.04 Garrett Bonner Lindsay Lane Christian Academy
1600m F 2 22nd 6:04.54 Jackson Howes Scottsboro HS
1600m F 1 23rd 6:05.58 Jacob Brockway Grissom HS
1600m F 1 24th 6:07.81 Nathan Bublitz Bob Jones
1600m F 1 25th 6:16.61 Adam Baer Bob Jones
1600m F 1 26th 6:17.46 Nathan Gasque Lindsay Lane Christian Academy
1600m F 1 27th 6:21.02 Skylar Reichle Scottsboro HS
1600m F 1 28th 6:23.00 Zach Avenel Scottsboro HS
1600m F 1 29th 6:24.57 Sam Phillips Huntsville HS
1600m F 1 30th 6:25.15 William Varmette Grissom HS
1600m F 1 31st 6:26.60 Cooper Skelley Bob Jones
1600m F 1 32nd 6:27.90 Sam Pope Bob Jones
1600m F 1 33rd 6:30.69 Minh Le Scottsboro HS
1600m F 1 35th 6:32.45 Tyler Allen Scottsboro HS
1600m F 1 36th 6:35.24 Aidan Pollut Meridianville Middle School
1600m F 1 37th 6:53.80 Levi Webb Scottsboro HS
3200m F 2 2nd 10:01.72 Jackson Thomas Grissom HS
110H F 3 1st 17.61 Sloan Segers DAR
110H F 3 2nd 18.99 Logan Gordon Meridianville Middle School
110H F 3 3rd 19.15 Tyler Pitt Bob Jones
110H F 3 4th 19.41 Cullen Copeland Huntsville HS
110H F 3 5th 20.38 Marquez Harrison Bob Jones
110H F 3 6th 20.49 Travis Gholston Huntsville HS
110H F 3 7th 20.74 Trey Lockhart Bob Jones
110H F 1 9th 21.14 Hagen Allison Meridianville Middle School
110H F 1 10th 21.74 Cortney Bryant Meridianville Middle School
110H F 2 11th 21.81 Dakota Gordon Bob Jones
110H F 2 12th 21.85 Nathan Gasque Lindsay Lane Christian Academy
110H F 2 14th 22.21 Noah Collins Scottsboro HS
110H F 2 15th 22.52 Traevon Grays Bob Jones
300H F 3 1st 41.92 Jawaun Doughty Huntsville HS
4x100m F 2 1st 44.11 Huntsville HS
4x100m F 1 1st 49.37 Meridianville Middle School
4x100m F 2 2nd 44.92 Hartselle
4x100m F 1 2nd 50.68 DAR
4x100m F 1 2nd 50.68 DAR
4x100m F 1 4th 53.74 Hartselle
4x400m F 1 1st 4:11.84 Meridianville Middle School
4x400m F 1 2nd 4:15.83 Scottsboro HS
4x400m F 1 4th 4:48.06 Hartselle
4x800m F 1 1st 8:18.81 Bob Jones
4x800m F 1 1st 9:13.17 Scottsboro HS
4x800m F 1 2nd 9:38.28 Bob Jones
4x800m F 1 4th 9:43.46 Grissom HS
4x800m F 1 5th 10:30.91 Huntsville HS
HJ F 1 1st 6-5 John Dalton Scottsboro HS
HJ F 1 1st 5-4 Xavier Wright Bob Jones
HJ F 1 2nd 5-0 Logan Roberts Scottsboro HS
LJ F 1 1st 21-0.5 Tyler Battle Huntsville HS
LJ F 1 1st 16-9.25 Kaylem Dupree Scottsboro HS
LJ F 1 2nd 21-0.25 Quintin Courtney Huntsville HS
LJ F 1 2nd 16-8.75 Alex Cantrell Scottsboro HS
LJ F 1 3rd 20-8.5 Ethan Harlow Huntsville HS
LJ F 1 3rd 16-5.75 Logan Gordon Meridianville Middle School
LJ F 1 4th 20-1 Johnny Dodd Huntsville HS
LJ F 1 4th 16-2.25 Kieran Craig Huntsville HS
LJ F 1 5th 19-11.25 Benjamin Lewis DAR
LJ F 1 5th 15-7.75 Dominick Blair Scottsboro HS
LJ F 1 6th 19-6.75 Xzavier Smith Hazel Green
LJ F 1 6th 15-7.75 Brady Bibby Meridianville Middle School
LJ F 1 7th 14-10.25 Brody Smith DAR
LJ F 1 8th 14-5 Damon Williamson Meridianville Middle School
LJ F 1 9th 14-4.75 Dakota Garner Scottsboro HS
LJ F 1 10th 14-2.75 Jacob Sharp Meridianville Middle School
LJ F 1 11th 12-9 Corbynn Conway Meridianville Middle School
LJ F 1 12th 11-3 Noah Collins Scottsboro HS
TJ F 1 1st 43-6.75 John Dalton Scottsboro HS
TJ F 1 1st 38-6.5 Alex Cantrell Scottsboro HS
TJ F 1 2nd 33-2 Brody Smith DAR
TJ F 1 3rd 40-9.75 Tyler Battle Huntsville HS
TJ F 1 4th 40-8.5 Quintin Courtney Huntsville HS
TJ F 1 5th 40-2 Xzavier Smith Hazel Green
PV F 1 1st 12-6 Wesley Conner Scottsboro HS
PV F 1 1st 9-7 DeAndre Smith Bob Jones
PV F 1 2nd 12-0 Christian Hutson Scottsboro HS
PV F 1 2nd 8-0 Canyon Hohn Grissom HS
PV F 1 3rd 11-0 John Boyer Saint John Paul II Catholic High School
PV F 1 3rd 7-0 Brody Wallace Sparkman High School
PV F 1 4th 11-0 Wally Herbst Scottsboro HS
PV F 1 4th 7-0 Dakota Garner Scottsboro HS
PV F 1 5th 10-6 John Dalton Scottsboro HS
PV F 1 5th 6-6 Noah Collins Scottsboro HS
PV F 1 6th 10-0 Carter Wilson Sparkman High School
PV F 1 6th 6-0 Lucas Letson Scottsboro HS
PV F 1 8th 9-6 Dalton Wallace DAR
D F 1 1st 124-9 Isaiah McCaulley Lee-Huntsville
D F 1 1st 136-9 Tommy Danner Rock Quarry Middle
D F 1 2nd 116-6.5 Jaeger Clark Huntsville HS
D F 1 2nd 109-7.5 Eli Spray DAR
D F 1 3rd 101-10.5 Je'Han King Bob Jones
D F 1 4th 98-10.5 Israel Gomez Scottsboro HS
D F 1 5th 92-10 David Elliott Grissom HS
D F 1 6th 92-1.5 Malachi Anderson Bob Jones
D F 1 7th 80-11 Kenny Davies Meridianville Middle School
D F 1 8th 75-1 Brent White Madison Academy
D F 1 10th 69-10 Barclay Butler Scottsboro HS
D F 1 12th 67-2 Lucas Letson Scottsboro HS
D F 1 13th 62-7 Garrett Bonner Lindsay Lane Christian Academy
D F 1 14th 61-8 Dallon Phillips Pisgah High School
D F 1 15th 61-4 Issac Elkins Madison Academy
D F 1 18th 60-8 Aidan Cantrell Scottsboro HS
D F 1 19th 60-4 Micheal Marlowe Scottsboro HS
D F 1 20th 57-10 Jameson Vickers Scottsboro HS
D F 1 21st 57-8.5 Zach Wallingsford Scottsboro HS
D F 1 22nd 57-7 Zach Riley Scottsboro HS
D F 1 23rd 52-2 Bailey Johnson Pisgah High School
D F 1 24th 51-11 Jonah Warren Scottsboro HS
D F 1 26th 47-0 Darrell Prater Fort Payne
D F 1 27th 46-10 Jeraldo Manuel Scottsboro HS
D F 1 28th 45-3 Dylan Pritchett Scottsboro HS
D F 1 29th 44-7 Brady Shaw Killen Scottsboro HS
D F 1 30th 44-4 Jo Carlile Scottsboro HS
D F 1 31st 40-11.5 Dawson Fine Scottsboro HS
D F 1 32nd 39-11 Edgar Martinez Scottsboro HS
J F 1 1st 145-11 Dawson Wright DAR
J F 1 2nd 138-4.5 Bailey McGaha-Potter Scottsboro HS
J F 1 3rd 131-5 Brandon Scott Huntsville HS
J F 1 5th 129-1 Jackson Scott Madison Academy
J F 1 6th 122-5.5 Jon Keiser Sparkman High School
J F 1 7th 121-2.5 Carter Johnson Huntsville HS
J F 1 8th 121-2 Nathan McBee DAR
J F 1 10th 117-9 Kyle Rieben Grissom HS
J F 1 11th 117-8 Justin Jolley Madison Academy
S F 1 1st 45-10 Eric Pavlik Huntsville HS
S F 1 1st 47-6.5 Tommy Danner Rock Quarry Middle
S F 1 2nd 45-5 Evans Wright Scottsboro HS
S F 1 2nd 41-10 Eli Spray DAR
S F 1 3rd 39-0 Je'Han King Bob Jones
S F 1 4th 40-2.5 Hunter Berrong Scottsboro HS
S F 1 4th 37-5 Ryley Walker Fort Payne
S F 1 5th 34-4.5 Malachi Anderson Bob Jones
S F 1 6th 34-2 Kenny Davies Meridianville Middle School
S F 1 7th 33-5 David Elliott Grissom HS
S F 1 8th 32-10.5 Israel Gomez Scottsboro HS
S F 1 9th 32-0 Brent White Madison Academy
S F 1 11th 28-6 Aidan Cantrell Scottsboro HS
S F 1 12th 28-6 Collin Lee Bob Jones
S F 1 13th 28-4.5 Jonah Warren Scottsboro HS
S F 1 14th 27-2 Micheal Marlowe Scottsboro HS
S F 1 15th 26-1 Lucas Letson Scottsboro HS
S F 1 15th 26-1 Darrell Prater Fort Payne
S F 1 18th 25-2.5 Dallon Phillips Pisgah High School
S F 1 19th 25-0 Issac Elkins Madison Academy
S F 1 20th 23-4 Barclay Butler Scottsboro HS
S F 1 22nd 22-10 Edgar Martinez Scottsboro HS
S F 1 23rd 21-11 Jo Carlile Scottsboro HS
S F 1 24th 21-9.5 Jeraldo Manuel Scottsboro HS
S F 1 26th 21-7 Zach Riley Scottsboro HS
S F 1 27th 21-1 Dylan Pritchett Scottsboro HS
S F 1 27th 21-1 Brady Shaw Killen Scottsboro HS
S F 1 29th 20-3 Zach Wallingsford Scottsboro HS
S F 1 30th 19-6.5 Pash Ballin Scottsboro HS

Mobile Challenge of Champions

UMS-Wright Mobile, AL
Mar 31, 2017 Apr 1, 2017
1,840 Total Performances (1,120 AL)

Photo Albums (2)

Videos (19)

Articles (9)

Elite Performances

Girls (206)
100m F 1 1st 12.21 Alessea Rice Sparkman High School
100m F 1 2nd 12.25 Jairyn Russell Hoover
100m F 1 2nd 11.67 Lauryn Hall Sparkman High School
100m F 1 3rd 12.31 Zakiria Holifield Thompson
100m F 4 4th 12.54 Alandria McCurdy Thompson
100m F 2 5th 12.61 Aajiah Watkins James Clemens
100m F 2 5th 12.61 Chandler Robinson Sparkman High School
100m F 1 5th 12.00 Jasmine Griffin Homewood HS
100m F 1 6th 12.03 Lauryn Dancy Thompson
100m F 1 8th 12.22 Diondra Larkin Opelika High School
100m F 1 9th 12.67 Shataeya Ligon James Clemens
100m F 2 11th 12.71 Vanaya Asinga Auburn
100m F 3 13th 12.75 Caroline Huff McGill-Toolen Catholic
100m F 6 14th 12.78 w Mya Anderson Smiths Station
100m F 2 15th 12.81 Camiya McCary Hoover
100m F 5 16th 12.82 Kear'ston Travis Daphne
100m F 3 17th 12.84 Kadeidra Henderson Davidson
100m F 4 19th 12.90 Trenier Coleman McGill-Toolen Catholic
100m F 4 19th 12.90 Kaitlyn Cole Spanish Fort
100m F 4 22nd 12.94 Christoria Ely Davidson
100m F 4 24th 13.02 Anjola Osiyoku Baker
100m F 10 26th 13.06 Dajah Jones Saraland High School
100m F 5 28th 13.13 Jazmen Perrymen Baker
100m F 4 28th 13.13 Angel Peterson Saraland High School
100m F 8 31st 13.14 Ke'Onia Marshall Blount High School
100m F 5 34th 13.18 Sincere Pope Murphy HS
100m F 5 35th