St. Paul's Episcopal Results
Girls | Athlete | Place | Section | Results | |
---|---|---|---|---|---|
60 Meter Dash | |||||
8.42 | SB | Chanel Krause | 22nd | Prelims H4 | Complete Results |
8.52 | SB | Callie Moss | 27th | Prelims H2 | Complete Results |
8.82 | SB | Katy Bodet | 56th | Prelims H20 | Complete Results |
400 Meter Dash | |||||
1:05.35 | SB | Siobhan Johnson | 20th | Finals H24 | Complete Results |
800 Meter Run | |||||
2:23.71 | SB | Anna Braswell | 1st | Finals | Complete Results |
2:33.50 | SB | Felicia D'alonzo | 6th | Finals | Complete Results |
2:38.59 | SB | Ali Sutherland | 13th | Finals | Complete Results |
2:44.80 | SB | Siobhan Johnson | 28th | Finals | Complete Results |
1600 Meter Run | |||||
5:20.54 | SB | Anna Braswell | 2nd | Finals | Complete Results |
5:45.85 | SB | Ali Sutherland | 12th | Finals | Complete Results |
5:49.00 | SB | Felicia D'alonzo | 15th | Finals | Complete Results |
3200 Meter Run | |||||
13:47.23 | SB | Morgan Lancaster | 23rd | Finals | Complete Results |
60 Meter Hurdles | |||||
9.44 | SB | Lacey Dent | 3rd | Finals | Complete Results |
9.78 | SB | Lacey Dent | 6th | Prelims H5 | Complete Results |
10.27 | SB | Chanel Krause | 15th | Prelims H7 | Complete Results |
11.26 | SB | Callie Moss | 24th | Prelims H2 | Complete Results |
4x200 Meter Relay | |||||
1:55.62 | SB | Relay Team | 15th | Finals H6 | |
4x400 Meter Relay | |||||
4:21.59 | SB | Relay Team | 3rd | Finals H5 | |
High Jump | |||||
5-0 | SB | Lacey Dent | 2nd | Finals | Complete Results |
4-10 | SB | Ali Sutherland | 4th | Finals | Complete Results |
Long Jump | |||||
17-6.75 | SB | Lacey Dent | 2nd | Finals | Complete Results |
Triple Jump | |||||
34-4.5 | SB | Lacey Dent | 5th | Finals | Complete Results |
27-10.25 | SB | Nanette Weitzman | 24th | Finals | Complete Results |
Pole Vault | |||||
11-0 | SB | Chanel Krause | 1st | Finals | Complete Results |
Shot Put | |||||
27-1.75 | SB | Nanette Weitzman | 22nd | Finals | Complete Results |
Boys | Athlete | Place | Section | Results | |
60 Meter Dash | |||||
7.05 | SB | Kylen Towner | 4th | Finals | Complete Results |
7.10 | SB | Kylen Towner | 4th | Prelims H12 | Complete Results |
7.57 | SB | Funso Fagbongbe | 56th | Prelims H17 | Complete Results |
400 Meter Dash | |||||
55.64 | SB | Tres Bodet | 34th | Finals H16 | Complete Results |
55.93 | SB | Joey Ferguson | 44th | Finals H17 | Complete Results |
58.16 | SB | Rand Weitzman | 76th | Finals H16 | Complete Results |
59.32 | SB | Funso Fagbongbe | 94th | Finals H15 | Complete Results |
1600 Meter Run | |||||
4:34.72 | SB | Jorim Albrecht-Frueh | 5th | Finals | Complete Results |
5:23.11 | SB | Tom Moore | 111th | Finals | Complete Results |
5:25.97 | SB | Patrick Steadman | 114th | Finals | Complete Results |
3200 Meter Run | |||||
9:49.94 | SB | Dan Drew | 1st | Finals | Complete Results |
4x200 Meter Relay | |||||
1:40.22 | SB | Relay Team | 24th | Finals H7 | |
4x400 Meter Relay | |||||
3:46.27 | SB | Relay Team | 13th | Finals H3 | |
4x800 Meter Relay | |||||
8:52.42 | SB | Relay Team | 9th | Finals | |
High Jump | |||||
5-6 | SB | Hunter Graham | 13th | Finals | Complete Results |
Long Jump | |||||
21-2.5 | SB | Kylen Towner | 5th | Finals | Complete Results |
20-1.75 | SB | Hunter Graham | 12th | Finals | Complete Results |
Triple Jump | |||||
38-11 | SB | Hunter Graham | 15th | Finals | Complete Results |
Shot Put | |||||
43-4.75 | SB | Joshua Casher | 9th | Finals | Complete Results |