Sweet Water Results
Girls | Athlete | Place | Section | Results | |
---|---|---|---|---|---|
100 Meter Dash | |||||
13.70 | SB | Jasmine Snell | 9th | Finals H5 | Complete Results |
14.84 | Charlie Vickers | 25th | Finals H3 | Complete Results | |
400 Meter Dash | |||||
1:21.85 | SB | Shakira Cowan | 11th | Finals H2 | Complete Results |
800 Meter Run | |||||
3:11.55 | Brianna Grayson | 6th | Finals H1 | Complete Results | |
3:26.46 | SB | Erica Ledezma | 12th | Finals H3 | Complete Results |
1600 Meter Run | |||||
7:03.94 | SB | Brianna Grayson | 3rd | Finals H1 | Complete Results |
7:31.57 | Abby Freeman | 6th | Finals H1 | Complete Results | |
3200 Meter Run | |||||
16:57.43 | SB | Abby Freeman | 1st | Finals H1 | Complete Results |
100 Meter Hurdles | |||||
18.22 | Brianna Grayson | 1st | Finals H2 | Complete Results | |
300 Meter Hurdles | |||||
1:10.05 | Shakira Cowan | 9th | Finals H2 | Complete Results | |
4x100 Meter Relay | |||||
1:00.84 | SB | Relay Team | 9th | Finals H1 | Complete Results |
Long Jump | |||||
10-1.5 | Erica Ledezma | 15th | Finals H1 | Complete Results | |
Discus | |||||
49-2 | SB | Odyssey Crowell | 11th | Finals H1 | Complete Results |
40-2 | Journey Crowell | 16th | Finals H1 | Complete Results | |
Javelin | |||||
53-9 | SB | Shelby Cave | 8th | Finals H1 | Complete Results |
51-1 | SB | Odyssey Crowell | 9th | Finals H1 | Complete Results |
47-6 | SB | Genesis Prestege | 11th | Finals H1 | Complete Results |
Shot Put | |||||
26-2 | Timmeseya Campbell | 6th | Finals H2 | Complete Results | |
15-9 | Journey Crowell | 21st | Finals H1 | Complete Results | |
Boys | Athlete | Place | Section | Results | |
100 Meter Dash | |||||
11.42 | SB | Jaylon Williamson | 9th | Finals H7 | Complete Results |
12.05 | Braylone Kidd | 20th | Finals H7 | Complete Results | |
12.57 | SB | Jonathan Morris | 28th | Finals H2 | Complete Results |
13.69 | Jaylin Dixon | 39th | Finals H3 | Complete Results | |
400 Meter Dash | |||||
56.87 | Cameron Echols | 10th | Finals H6 | Complete Results | |
1:02.33 | Martez Dixon | 21st | Finals H4 | Complete Results | |
1600 Meter Run | |||||
5:21.34 | Cameron Echols | 2nd | Finals H3 | Complete Results | |
6:14.20 | SB | Mason Smith | 8th | Finals H1 | Complete Results |
6:44.05 | Austin Berryhill | 11th | Finals H2 | Complete Results | |
3200 Meter Run | |||||
15:07.95 | Austin Berryhill | 7th | Finals H1 | Complete Results | |
110 Meter Hurdles | |||||
19.20 | SB | Jonathan Morris | 8th | Finals H2 | Complete Results |
300 Meter Hurdles | |||||
57.68 | Damyron Cowan | 11th | Finals H1 | Complete Results | |
4x100 Meter Relay | |||||
46.60 | Relay Team | 6th | Finals H1 | Complete Results | |
Long Jump | |||||
16-6 | Jaylin Dixon | 11th | Finals H2 | Complete Results | |
Javelin | |||||
106-0 | SB | John Allen | 8th | Finals H2 | Complete Results |
Shot Put | |||||
32-5 | Theron Gibson | 16th | Finals H3 | Complete Results | |
28-4 | SB | Joe Allen | 24th | Finals H1 | Complete Results |
27-3 | Elijah Todd | 27th | Finals H2 | Complete Results |