B B Comer Results

Girls Athlete Place Section Results
100 Meter Dash
14.12 SB Destiny McMillan 12th Prelims H2 Complete Results
15.27 SB Makayla Porch 17th Prelims H3 Complete Results
200 Meter Dash
29.25 SB Destiny McMillan 5th Prelims H1 Complete Results
29.48 Destiny McMillan 6th Finals H1 Complete Results
32.59 SB Imari Jones 18th Prelims H3 Complete Results
400 Meter Dash
1:17.72 SB Kayuna Wilson 15th Finals H1 Complete Results
1:21.69 Makayla Porch 18th Finals H2 Complete Results
1:21.79 Imari Jones 19th Finals H1 Complete Results
800 Meter Run
3:32.18 Alana Pickens 14th Finals H2 Complete Results
1600 Meter Run
7:31.31 Alana Pickens 10th Finals H1 Complete Results
Long Jump
13-11 Kayuna Wilson 4th Finals H1 Complete Results
Boys Athlete Place Section Results
100 Meter Dash
11.58 SB Rapheale Johnson 3rd Finals H1 Complete Results
11.76 Rapheale Johnson 7th Prelims H4 Complete Results
11.81 SB Mardrekis Harvey 8th Prelims H3 Complete Results
11.95 Mardrekis Harvey 7th Finals H1 Complete Results
12.00 SB Devonta Carmichael 13th Prelims H1 Complete Results
200 Meter Dash
23.71 Rapheale Johnson 2nd Prelims H2 Complete Results
23.74 Rapheale Johnson 2nd Finals H1 Complete Results
26.02 SB Keon Driver 16th Prelims H4 Complete Results
400 Meter Dash
59.34 SB Cordez Harris 10th Finals H1 Complete Results
59.50 Keyundre Harvey 12th Finals H3 Complete Results
59.62 Trey Evans 14th Finals H3 Complete Results
800 Meter Run
2:23.12 SB Dakota Watts 7th Finals H2 Complete Results
2:37.73 John Murphy 13th Finals H2 Complete Results
2:42.51 Jacob Price 14th Finals H2 Complete Results
1600 Meter Run
6:43.24 SB Gabriel Reardon 16th Finals H1 Complete Results
7:26.55 Malik Porch 18th Finals H1 Complete Results
7:31.32 Gabriel Cleckler-Newman 19th Finals H1 Complete Results
110 Meter Hurdles
15.64 Mardrekis Harvey 2nd Prelims H1 Complete Results
15.76 Mardrekis Harvey 2nd Finals H1 Complete Results
19.94 SB Devin Edwards 9th Prelims H2 Complete Results
300 Meter Hurdles
47.52 SB Khalil Wilson 8th Finals H1 Complete Results
48.40 Gabriel Reardon 9th Finals H2 Complete Results
4x100 Meter Relay
45.80 SB Relay Team 2nd Finals H1 Complete Results
4x400 Meter Relay
3:54.75 Relay Team 3rd Finals H1 Complete Results
4x800 Meter Relay
10:17.68 SB Relay Team 4th Finals H1 Complete Results
Long Jump
18-11.5 Mardrekis Harvey 5th Finals H1 Complete Results
15-11.75 Khalil Wilson 11th Finals H1 Complete Results
Triple Jump
40-4 SB Rapheale Johnson 4th Finals H1 Complete Results
36-4 SB Cordez Harris 9th Finals H1 Complete Results
32-11 Devonta Carmichael 11th Finals H1 Complete Results
Discus
80-2 Austin Dobbs 10th Finals H1 Complete Results
78-7 SB Seth Goins 12th Finals H1 Complete Results
Javelin
96-4 Lajavious Swain 12th Finals H2 Complete Results
92-1 Seth Goins 14th Finals H2 Complete Results
Shot Put
35-6 SB Jared Horton 13th Finals H1 Complete Results
31-7.75 Seth Goins 15th Finals H1 Complete Results
31-2.25 Austin Dobbs 16th Finals H1 Complete Results